Як домогтися високого соціального статусу.

Успіху хоче, напевно, кожен. Але, як би дивно це не звучало, соціальний статус визначається зовсім не якостями самої людини, а дещо іншими чинниками. Якими саме?
Інструкція
1
Внешность.Как би це банально не звучало, але до вас будуть ставитися по тому, як ви виглядаєте. Презентабельна зовнішність завжди підкреслить ваш стиль, розумність і вміння триматися. У той же час, якщо ви завжди носите бляклі поношені речі, ставитися до вас серйозно не будуть. Можливо, це здається трохи неоригінальним, але люди занадто часто ігнорують се найголовніше правило.
2
Зважена речь.Старайтесь говорити мало і по справі, це додасть вам переконливості. Трохи різні речі - популярність і соціальний статус - балакучий блазень завжди буде популярний у груп людей, проте це не додасть його думку авторитету і переконливості. Щоб трохи додати собі значущості, говорите впевнено, в міру лаконічно, але завжди маючи власну думку. Дивлячись на добре поставлену мова люди волею-неволею оцінюють ваш інтелект.
3
Робота, досуг.Еще Макіавеллі сказав в «Государі»: «Правителя бачать все, але поторкати можуть тільки одиниці. Тому дилема «бути чи здаватися» вирішується в очевидну сторону ». Це правило можна застосувати і в повсякденному житті: близько спілкуватися з вами можуть одиниці, а поверхнево бачити - більше сотні людей (перевірте друзів в соціальних мережах). І для цих поверхневих набагато більш важливо знати, що у вас престижна робота і відпочиваєте ви тільки в дорогих клубах. Розбиратися, скільки ви витрачаєте в цих клубах, вже ніхто не стане.
4
Контакти.В рівній мірі з вашим зовнішнім виглядом і поведінкою важливо те, хто ваші друзі. Причому зовсім не обов'язково відмовлятися від старих знайомих: більш важливо заводити нових. Найбільш надійним і ненав'язливим способом розширити коло знайомств є, як не дивно, діяльність. Наприклад, одне тільки бажання поставити на відкритій місцевості дитяче містечко може познайомити вас з головою адміністрації району. Чим вище цілі ви собі ставите, тим більш високих людей ви рано чи пізно зустрінете.
5
Друга половінка.Как не дивно, ваш партнер безпосередньо підкреслить ваш соціальний статус. Ваша гарна дружина буде для друзів постійним нагадуванням того, що найкращі дівчата цікавляться вами, а це значить немало. Для жінок головним показником якості чоловіка стане не краса, а любов і бажання догодити коханій. Втім, ваша сім'я може, навпаки, рішуче знищити ваше становище в суспільстві, якщо всі друзі будуть знати про фіктивність і слабкості шлюбу.
Зверніть увагу
-Не намагайтеся підлизуватися до людей вище за статусом. Краще робіть компліменти рівним.
Корисна порада
-Пріходя в нове суспільство, намагайтеся відразу зробити відмінне враження.