Як назвати м'ясний магазин.

Магазин , в якому продають м'ясо, як і будь-який інший магазин, потребує кидком і такого назва. При відкритті такої торговельної точки обов'язково потрібно враховувати те, як потенційний покупець сприйме назва - чи буде воно залучати або ж, навпаки, відштовхувати людей. Таким чином, називати м'ясної магазин потрібно, використовуючи базові принципи нейминга (створення нових назв для фірм і підприємств), та враховуючи специфіку продаваного товару.
Інструкція
1
Придумайте назву, яка легко запам'ятати. У ньому не повинно бути більше двох слів, а самі слова не повинні бути складними. Наприклад «М'ясокомбінат Овчинникова» - не є найкращим прикладом назви. Воно важко для запам'ятовування, а значить, не стане хорошою рекламою вашої продукції і навпаки, може навіть відштовхнути покупців від вашого магазина.
2
Підбираючи називання, обов'язково враховуйте, що в цьому магазині продаватимуть м'ясо, а не іншу продукцію, і назва повинна це відображати. Назвати магазин «Blackberry store» - дуже красиво і стильно, але навряд чи комусь прийде в голову купити там ковбасу. Враховуйте цільову аудиторію магазину, для цього обов'язково складіть асоціативний ряд зі словом «м'ясо», а після відштовхуйтесь від нього в процесі твори назви.
3
Не забувайте, що знайдене вами назва повинна кардинально відрізнятися від усіх конкуруючих торгових точок. Це робиться для того, щоб ваше назва подумки було пов'язано у клієнта саме з вашою продукцією та викликало бажання купувати тільки вашу ковбасу й сосиски.
4
Підійдіть до вибору назви з почуттям гумору. Примусьте покупців сміятися - і ви зацікавите їх. Крім того, відповідно до першим кроком, смішне назва добре запам'ятовується. Наприклад, магазин «У Хрюші».
5
Обов'язково з'ясуйте все про вже існуючих назвах. Не використовуйте назви, захищені патентом, і запатентуйте своє, щоб ніхто згодом вже не зазіхнув на унікальність придуманого вами назви.
6
Щоб підвищити успіх придуманого вами назви, придумайте до нього хороший рекламний слоган, враховуючи всі виконані вами до цього кроки. Хороший слоган доповнить назву вашого магазину і буде рекламувати вашу продукцію куди краще, ніж окремо взяте назву.
7
І найголовніше, не забувайте, що незважаючи на те, що хороша назва - половина успіху, друга половина все ж буде залежати від якості продаваної продукції та рівня обслуговування в вашому магазині.