Як емігрувати до Іспанії.

Зміна місця проживання - завжди складний крок. А якщо ви вирішили поміняти країну проживання, ситуація ускладнюється у багато разів. З чого почати, якщо ви задумали перебратися в Іспанію ?
Вам знадобиться
  • - розрахунковий рахунок;
  • - завірена копія закордонного паспорта;
  • - довідки про відсутність психічних розладів;
  • - довідка про відсутність інфекційних захворювань і судимості;
  • - 4 фотографії.
Інструкція
1
Спосіб емігрувати в Іспанію для людини, що живе за рахунок будь регулярної виплати, крім зарплати, досить простий. Він називається «No Laboral» - «без права роботи» - людина живе в Іспанії, але робочого місця йому не потрібно, він отримує зміст з-за кордону. Бажаючому емігрувати потрібно буде відкрити розрахунковий рахунок у банку, дуже добре, якщо є можливість купити в Іспанії житло. Після придбання житла власник і члени його сім'ї можуть отримати «мультивізу» на 90 днів, потім, після збору документів - розраховувати на отримання виду на проживання без права отримання доходів, який, втім, зовсім не гарантований. Але право проводити в Іспанії 180 днів в році, якщо ви володієте житлом в цій країні, у вас буде.
2
Якщо ви плануєте в Іспанії працювати, вам треба буде звернутися до свого майбутнього роботодавця. У міністерстві праці Іспанії він повинен отримати дозвіл на працю іноземних працівників і направити його вам. Ви, в свою чергу, протягом трьох місяців з дня отримання передаєте цей дозвіл з пакетом документів (завіреною копією закордонного паспорта, довідками про відсутність психічних розладів, інфекційних захворювань і судимості, 4 фотографіями) і анкетою на отримання візи в іспанське консульство, і вже воно приймає рішення про видачу візи або відмову. Але пам'ятайте, що укласти такий предконтракт за новими законами може не всякий роботодавець, а тільки досить стабільна, яка не має боргів компанія.
3
Є й інші способи. Наприклад, шлюб з громадянином або громадянкою Іспанії. Деякі вдаються до укладення фіктивного, але це небезпечно зі зрозумілих причин, крім того, кожні п'ять років вид на проживання доведеться продовжувати, а продовження його залежить від вашого фіктивного чоловіка. Розлучення в Іспанії - також непроста і вимагає затрат справу, а якщо за час Вашого відпочинку ви обзаведетеся власністю, то вам доведеться ділити її з партнером.
4
Також можна довести еміграційним властям, що ви вже прожили в Іспанії на одному місці більше 3 років і не мали проблем із законом, підтвердивши своє нелегальне проживання будь-якими документами: контрактом на оренду житла, оплаченими рахунками за комунальні послуги за місцем проживання , показаннями свідків сусідів і людей, у яких ви працювали. Цей спосіб дуже поширений, хоча й пов'язаний з певними складнощами - головним чином з неможливістю знайти роботу для нелегального іммігранта.