Як відправити вантаж літаком. вантаж літаком відправити.

Іноді потрібно відправити вантаж в інше місто або навіть в іншу країну якомога швидше. А що може бути швидше літака? Як же організувати перевезення без зайвих клопотів?
Інструкція
1
Насамперед зв'яжіться з компанією, що здійснює авіаперевезення вантаж ів. Дізнайтеся, відправляють чи в потрібний вам місто вантаж и літаком, чи приймається до перевезення то, що ви хочете відправити - деякі категорії предметів до повітряного перевезення не допускаються. Відправити вантаж літаком ви можете за допомогою регулярних авіарейсів, а в разі необхідності термінової доставки або при нестандартному вантаж е - чартерним рейсом.
2
Узгодьте терміни авіадоставки. Після цього повідомте фахівцям компанії вагу вашого вантаж а і розміри упаковки - все це необхідно, щоб розрахувати вартість перевезення. На стандартні не дуже великі за обсягом згортки і коробки, як правило, є певні тарифи, нестандартні ж варіанти зажадають більш детального обговорення. У разі безготівкового платежу вам буде потрібно заздалегідь отримати і оплатити рахунок за організацію доставки.
3
В заявці на перевезення вкажіть точну кількість вантаж ових місць, розміри, вага та найменування вантаж а, дані (у тому числі контактні) вантаж оотправітеля і вантаж ополучателя, час підвезення вантаж а, якщо ви привезете його власним транспортом, або час і місце, з якого повинні будуть забрати вантаж представники компанії.
4
Якщо ви не хочете додаткових витрат, добре упакуйте ваш вантаж , інакше її можуть не прийняти або зажадати окрему плату за упаковку силами компанії-перевізника. Не забудьте нанести маркування з даними вантаж ополучателя на все вантаж ові місця, підготувати всі документи - рахунок-фактуру, касові чеки, накладні. Якщо вантаж підлягає сертифікації, наявність завірених копій сертифікатів обов'язково. У разі відсутності будь-яких документів при перевірці відповідальність будете нести ви, як вантаж оотправітель або замовник перевезення.
5
Вам повідомлять номер вантаж а - номер авіаційної вантаж овой накладної, номер рейсу, дату вильоту. Про фактичне вильоті вас проінформують по телефону або електронною поштою.
6
На вантаж овом складі аеропорту призначення ваш вантаж можна буде отримати за паспортом або за дорученням. При отриманні необхідно перевіряти цілісність упаковки і кількість місць. Уточніть при оформленні замовлення, чи можлива доставка вантаж а за адресою одержувача - деякі компанії надають і такі послуги.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=kwraFrnqPHc
Корисна порада
Оплата вантажу вироблятиметься за фактичною вагою й обсягом.