Як зберегти м'язи.

Людині властиво створювати ідеали, а потім до них прагнути. У відношенні фігури запорукою вашого успіху є накачані м'язи . Тільки от до цього результату доводиться йти довгий час. Та й потім не можна ні в якому разі припиняти тренування. На жаль, м'язи можуть руйнуватися в той час, коли ви спите.
Інструкція
1
Відразу ж необхідно відзначити всю важливість здорового міцного сну для бодібілдерів і людей, охочих мати міцні накачані м'язи . Тільки так ви можете відновити свої сили після виснажливої тренування. На жаль, протягом всієї ночі ваш організм недоотримує білок. Саме тому починають руйнуватися м'язи .
2
Якщо ви хочете зберегти м'язи , приймайте перед сном певні добавки. Не хвилюйтеся за здоров'я, тому всі інгредієнти рекомендовані спортивними лікарями. Так що вирушайте в магазин і купуйте такі препарати.
3
Казеїн, який являє собою одну з різновидів протеїну. Але на відміну від своїх «побратимів» він дуже повільно засвоюється організмом. Таким чином, вживши перед сном 40-50 грамів концентрату казеїну, ви гарантуєте собі 7:00 безпечного для м'язів сну. Розводите його у воді або молоці, в залежності від ваших уподобань.
4
ZMA - біодобавка, до складу якої входять аспартам магнію, цинк, вітамін В6. Працює препарат таким чином: завдяки даному поєднанню речовин в організмі підвищується рівень тестостерону IGF-1, який, до того ж, прискорює вуглеводний обмін і призводить до більш ефективному засвоєнню амінокислот. Приймайте даний препарат за 30-60 хвилин до відходу до сну.
5
Льняна олія має у своєму складі жирні кислоти, які перешкоджають розвитку серцевих захворювань, раку і т.д. Відповідно, жири в організмі починають розщеплюватися багато швидше. Зрештою замість створення жирових відкладень ви отримуєте здорові міцні м'язи . Для досягнення очікуваного ефекту приймайте лляне масло в кількості 2-3 чайних ложок щодня. Можна поєднувати цю добавку з казеїном.
6
Зрештою, ви отримуєте формулу міцних м'язів: ZMA за 30-60 хвилин до сну, потім прямо перед відходом до сну 2-3 чайні ложки лляної олії і 40-50 грамів казеїну.