Як зберігати лак.

Досить-таки часто лак для нігтів втрачає всі свої якості вже через пару тижнів після того, як ви його придбали. Такий лак наносити дуже складно, лягає він дуже некрасиво. Як же правильно треба зберігати лак , щоб він служив вам набагато довше? І чи можна його якимось чином «реанімувати»?
Інструкція
1
Термін придатності лак а в середньому близько двох років. Його можна продовжити, якщо ви будете зберігати свої лак і в темному і прохолодному місці.
2
Холод і спека впливають негативно на всі властивості лак а: колір, консистенцію, тому лак зберігайте далеко від опалювальних приладів, сонячних променів і холодних місць.
3
Існує помилкова думка, що лак для нігтів варто зберігати в холодильнику. Все зовсім навпаки. Від переохолодження він нерівно лягає на нігтьову пластину (бульбашками), і всі властивості покриття змінюються.
4
Щоб кришка не присохла до ф лак ону, постійно витирайте лак з його горлечка спеціальною рідиною для зняття лак ового покриття.
5
Перед тим, як ви будете закривати ф лак він пробкою, обов'язково подмімо в нього. Таким чином вуглекислий газ буде витісняти все повітря, і лак буде набагато довше не густіти.
6
Закручуйте ковпачок більш ретельно.
7
Перед тим, як ви будете фарбувати нігті, переверніть ф лак він верх дном і «покатайте» його в долонях.
8
Вам також варто знати, що струшувати лак для нігтів можна, так як під час струшування можуть утворитися бульбашки повітря, згодом вони потраплять на нігтьову пластину і покриття при цьому ляже нерівно.
9
Звичайно, з плином часу ви станете помічати витікання терміну придатності. Користуватися лак ом стане просто неможливо, оскільки він буде густіти. Але будь лак для нігтів можна «реанімувати» .Капніте під ф лак він трошки спеціального засобу, а саме разбавителя лак а, приміром, торгової марки «Нігтик» .Не додавайте звичайну рідину для зняття лак а. Якщо ви розведете лак даними чином, то спочатку він, дійсно, лягати буде набагато рівніше, але потім почне дуже швидко згортатися.
10
В лак з блискітками вкрай небажано додавати ацетон - все блискітки відпадуть.
11
Також ви можете потримати ф лак він з лак ом під струменем гарячої води, правда, це вам дасть лише одноразовий ефект. Лише на невеликий проміжок часу лак перестане бути занадто густим.Еслі ви будете виконувати хоча б кілька даних порад, то зможете продовжити службу вашого лак а.
Хороший і якісний лак стоїть сьогодні недешево. Завжди хочеться, щоб полюбився відтінок служив якомога довше. Однак дуже часто лак починає густіти і засихати, коли під ф лак ончік ще наполовину повний. Найчастіше всьому виною неправильне зберігання.
Вам знадобиться
  • - бокс для лаків;
  • - розчинник для лаку.
Інструкція
1
Зберігати лак і краще у вертикальному положенні, в закритому місці, виключивши доступ прямих сонячних променів і перепади температур. Після використання щільно загвинчуйте кришку. Якщо лак ов у вас дуже багато, використовуйте спеціальний стенд або напівпрозорий бокс, який можна придбати в магазинах професійної косметики. Ці пристосування можуть бути забезпечені спеціальними утримувачами або відділеннями для кожного ф лак вона. Розставте ваші лак і за кольорами - від пастельних до темних. Так ви не будете витрачати час на пошук потрібного відтінку.
2
Багато роблять дуже поширену помилку, яка істотно скорочує термін служби лак а. Основна причина засихання - контакт з киснем, коли ф лак він знаходиться у відкритому стані. Здавалося б, ви фарбуєте нігті всього кілька хвилин, однак цього часу цілком достатньо, щоб засіб починало пересихати. Деякі марки, наприклад, Chanel, постачають свою продукцію подвійною кришкою. Більший ковпачок застосовується під час безпосереднього використання, щоб прикрити горлечко ф лак вона. Якщо у лак а немає такого ковпачка, використовуйте кришку від іншого косметичного продукту.
3
Після використання обов'язково переконайтеся, що на шийці не залишилося згустків. Видаліть надлишки ватяним диском, змоченим в рідині для зняття лак а. Якщо вони залишаться, ф лак він закриється нещільно, а засохлі частинки пізніше потраплять в сам лак .
4
Періодично струшуйте ф лак они. Якщо всередині є спеціальний кулька для розмішування, завдання полегшується. Враховуйте, що ф лак він з лак ом не варто трясти сильно, або різко перевертати його: від цього в лак е утворюються бульбашки, які створюють вельми непривабливий вигляд при нанесенні. Достатньо лише посувати ф лак він між долонями.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=A-BpgStevFc
Зверніть увагу
Ні в якому разі не ставте лаки в холодильник, оскільки при низьких температурах вони змінюють свої властивості.
Корисна порада
Якщо лак почав загусати, скористайтеся спеціальним розчинником. Не чекайте висихання лаку, додавайте по 5-6 крапель засобу кожен місяць або безпосередньо перед використанням.