Як відкрити блокнот.

Найпростіший текстовий редактор "Блокнот" (він же - notepad) являє собою зручний засіб читання і редагування простих тестових файлів. Часом користувачі відчувають утруднення з його запуском, хоча на ділі нічого складного в цьому немає.
Інструкція
1
Натисніть кнопку "Пуск" в нижній частині робочого столу.
2
Наведіть покажчик миші на пункт "Усі програми".
3
У меню, переведіть покажчик на пункт "Стандартні"
4
В відкрилися після цього меню клікніть один раз за програмою "Блокнот" і перед вами запуститься його вікно.
Блокнот - це зручна і проста програма, яка є на будь-якому комп'ютері. З її допомогою можна створювати невеликі програми і навіть сторінки сайту. Інтерфейс «Блокнота» зрозумілий навіть простим користувачам. При використанні може бути, потрібно буде змінити кодування . Зазвичай за умовчанням стоїть ANSI. Щоб реалізувати дану операцію, потрібно проробити кілька кроків в налаштуваннях.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, програма Блокнот
Інструкція
1
Зайдіть в «Блокнот». Напишіть потрібний вам текст. Збережіть його. Знову відкрийте цей текст. Зайдіть у вкладку «Формат», яка знаходиться на панелі інструментів. Виберіть пункт «Шрифт». Перед вами відкриється вікно. Виберіть пункт «Terminal». Натисніть клавішу "Ок".
2
Можете скачати в інтернеті утиліту NotePad ++. Даною програмою дуже легко редагувати файли. Скачайте і встановіть блокнот NotePad ++. Щоб відкрити його, зайдіть в «Мій комп'ютер» і у вкладку «Працюючі програми». Там повинен бути пункт NotePad ++. Зайдіть в нього. Щоб змінити в ньому кодування необхідного тексту, треба зайти в графу «File». Виберіть у списку параметр «Encoging». Далі натискайте «UTF-8». Як тільки ви це зробите, можете приступати до самих змін. Так само вам знадобиться ще програма Total Commander. До неї прикріпіть NotePad ++. В програмі Total Commander відкрийте вкладку «Зміни». Далі зайдіть в розділ «Налаштування: Правка/Перегляд». Перед вами відкриється вікно "Налаштування". Там, де написано «За умовчанням», виберіть пункт NotePad ++. Натисніть «Ок».
3
Відкрийте програму Total Commander і запустіть блокнот NotePad ++. Натискаєте в блокноті пункт «Кодування». Виберіть команду «Кодувати в UTF-8 (без ВОМ)». Міняєте в тексті те, що потрібно і зберігаєте.
4
Можна поміняти кодування і по-іншому. Відкрийте Блокнот. Введіть потрібний текст. Натисніть «Файл», і «Зберегти як». У вікні вставте ім'я файлу і тип файлу. Там, де написано «Кодування», виберіть потрібний пункт і збережіть.
5
Якщо вам треба прочитати сторінку, а там незрозуміла для вас кодування, тоді теж можна скористатися Блокнотом. Збережіть сторінку сайту. Натисніть на неї правою кнопкою миші і виберіть пункт "Відкрити за допомогою Блокнота». Перед вами відкриється текст. Знайдіть таку строчку "Content-Type" content="text/html; charset = windows-1251". Видаліть її та вставте текст "charset = utf-8". Далі натисніть «Файл» і «Зберегти як». Коли будете зберігати, виберіть кодування UTF-8. Ім'я файлу не міняйте. Тепер знову можете відкрити цю сторіночку сайту, і перед вами з'явиться звичайний читається текст.