Як прикрасити порожні стіни. erhfcbnm gecnst cntys.

Порожні стіни в будь-якому приміщенні виглядають не зовсім естетично, викликаючи відчуття нудьги і одноманітності, тому часто постає питання: як прикрасити стіну, щоб навколишній простір виглядало привабливим і завершеним?
Інструкція
1
Традиційним способом прикраси стін вважаються картини, адже їх можна підібрати практично під будь-який інтер'єр, і додати кожній кімнаті індивідуальний стиль. При виборі картин зверніть увагу, що пейзажі і міські види будуть прекрасно виглядати в просторій вітальні. Яскраві натюрморти виглядають привабливо на кухні, особливо над обідньою зоною. Картини, виконані в пастельних тонах, гармонійно впишуться в спальню. Для дитячої підійдуть яскраві і смішні картини, що зображують тварин.
2
Ще один простий спосіб прикраси - оформлення порожніх стін фотографіями. Напевно у вас вдома є не один десяток сімейних знімків, які хотілося б показати друзям і знайомим. Пам'ятайте про те, що основна складність при їх виборі полягає в тому, щоб гармонійно об'єднати різні за кольоровою гамою, стилю і жанру зображення. Не варто розміщувати довгими рядами фотографії в однакових рамках, це зробить ваш інтер'єр нудним і прісним. Розміщуйте кілька невеликих фотографій навколо однієї, так композиція буде виглядати цікавіше.
3
Для прикраси порожніх стін можна використовувати дзеркала. Головним достоїнством дзеркал є їх здатність відбивати світло, що дає прекрасну можливість і для регулювання освітлення, і для зорового збільшення простору. Зверніть увагу, що при виборі дзеркал важливо враховувати матеріал, з якого вони зроблені. Так, для ванної краще підібрати дзеркало з водостійким покриттям, для дитячої - дзеркало з протівоосколочной плівкою.
4
Якщо у вас багата уява, малюйте на стінах за допомогою трафаретів. Існують готові трафарети, але ви можете виготовити їх самостійно. Для цього знайдіть відповідний по композиції малюнок, приклейте його на щільний картон і виріжте по контуру канцелярським ножем. Наносите фарбу на стіну спеціальним валиком або м'якою губкою, стежачи за тим, щоб вона не вийшла за контур.
5
Навіть якщо ви не володієте спеціальними навичками малювання, то можете прикрасити квартиру своїми руками. Об'ємні метелики і квіти внесуть додаткову родзинку в ваш інтер'єр.
Корисна порада
Під час прикраси стін керуйтеся почуттям міри. Занадто мало прикрас зроблять ваш інтер'єр порожнім, але і перенасичення декором може викликати почуття перевантаженості.