Як збільшити кількість вікон в експрес-панелі. браузер мозила збільшити вікна в експрес панелі.

Вікна в експрес- панелі інтернет-браузера Opera користуються популярністю у багатьох її користувачів. З її допомогою можна всього один раз додати адресу часто відвідуваною сторінки і для наступного входу достатньо натиснути лівою кнопкою миші по зображенню сторіночки. Цей сервіс сподобався багатьом, але з часом вільні вікна в панелі закінчувалися. Виявляється, в настройках конфігурації багатьох браузерів є пункт збільшення цих вікон .
Вам знадобиться
  • Інтернет-браузери Opera, Google Chrome, Mozilla Firefox.
Інструкція
1
В Opera збільшити кількість вільних вікон можна редагуванням файлу конфігурації speeddial.ini. Перед редагуванням цього файлу необхідно закрити браузер. Цей файл можна знайти за адресою C:/Documents and Settings/Користувач/Application Data/Opera/Opera/profile. Знайдіть у ньому такі рядки, а якщо таких немає, додайте їх: [Size] Rows = хColumns = хВместо символу «х» необхідно вписати своє значення. Якщо ви поставите Rows = 4, а Columns = 4, в підсумку ви отримаєте сітку з 16 вікон в експрес- панелі. Якщо значення буде рівне 5-ти, отже, буде 25 вікон і т.д. Чим більше ви вкажете значення, тим менше за розміром будуть вікна.
2
Не забудьте, що даний файл потрібно зберегти і закрити його. Для перевірки внесених змін запустите браузер.
3
У браузері Google Chrome дана можливість досить погано реалізована, т.к. вікна в експрес- панелі не мають яких-небудь налаштувань. Виправити дану проблему можна за допомогою додатка Speed Dial.
4
Після установки даного розширення експрес-панель автоматично збільшується до 12 вільних вікон . Але 12 вікон для багатьох користувачів інтернету досить мала кількість, тому в налаштуваннях розширення можна виставити значення рівне 81-му.
5
Також це доповнення дозволяє редагувати не тільки кожне вікно, але і сторінку нової вкладки в цілому, керуючи пошуковою системою, яка встановлюється за умовчанням.
6
У браузері Firefox немає експрес- панелі, даному доповненню дали інше ім'я - візуальні закладки. Їх кількість також обмежена. Для редагування значення візуальних закладок необхідно відкрити нову сторінку і рядку пошуку ввести команду about: config, потім натиснувши Enter.
7
У вікні натиснути правою кнопкою миші і вибрати команду new, з контекстного меню виберіть string. Задайте ім'я настройки «yasearch.general.ftab.settings» без лапок і виставте таке значення: {"rows": 5, "cols": 5}. Значення rows і cols - кількість рядків і стовпців.