Як порізати апельсин.

З дитинства всім знайомі апельсини вже не вважаються екзотичним фруктом на святковому столі, проте без них не обходиться жодна фруктова тарілка. Прикрасьте фруктове частування красиво нарізаними яскравими апельсиновими часточками!
Інструкція
1
Апельсин - м'який цитрусовий фрукт. Щоб він не втратив свою форму і сік, для нарізки використовуйте тільки гострий ніж.
2
Добре промийте апельсин, навіть якщо ви не збираєтеся подавати його на стіл разом з шкіркою.
3
Наріжте апельсин кільцями, розрізаючи його поперек. Рухайтеся від плодоніжки до паралельного краю. Намагайтеся робити розрізи на рівній відстані, тоді кільця будуть рівними і акуратними. Якщо ви хочете зробити більше порцій з одного апельсина, розділіть готові дольки навпіл. Їжте фрукт, розтягуючи півколо пальцями, звільняючи дольки.
4
Наріжте апельсин часточками, зберігаючи шкірку до якості основи. Спочатку розділіть помаранчевий фрукт навпіл. Покладіть половинку апельсина плоскою стороною вгору і починайте відрізати рівномірні дольки з одного краю.
5
Апельсин можна подавати очищеними часточками, як мандарин. Для цього акуратно очистіть фрукт від шкірки, не пошкоджуючи м'якоть. Пальцями очистіть апельсин від білої плівки: так фрукт виглядатиме естетичніше. Розгляньте очищений апельсин і визначте, як розташовані його часточки. Допомагаючи собі ножем, розламуйте фрукт на часточки. Очистіть їх від плівки.
6
Здивуйте гостей маленькими апельсиновими скибочками. Наріжте апельсин кільцями. Кінчиком гострого ножа відріжте шкірку від кілець, очищаючи їх і від плівки. З очищеного кільця по намічених білим лініях відрізуйте маленькі трикутні скибочки, також очищаючи їх периметр від плівки. Викладіть часточки на тарілку, прикрасивши їх листочками м'яти або мигдальною стружкою. В центр покладіть трохи колотого льоду.
7
Прикрасьте стіл апельсиновими сонечками. Наріжте фрукт кільцями, зберігаючи цілої шкірку. Проведіть вертикальний розріз м'якоті апельсина і виверніть кільце навиворіт. Так в середині виявиться яскрава шкірка, а по краях - сонячні промінчики з м'якоті цитруса.
Зверніть увагу
Отже, перш за все ретельно помийте апельсини, так як шкірка буде стикатися з келихами і інгредієнтами напоїв. 1. Найпростіше прикраса - нарізати апельсин часточками у вигляді півмісяця. Візьміть апельсин, поріжте його кружками, кожен шматок ще навпіл, в середині такого півмісяця зробіть невеликий надріз, за допомогою якого ви будете кріпити апельсинові скибочки на кромці келиха.
Корисна порада
Перед тим як нарізати апельсин, його потрібно ретельно помити і обсушити. Є чимало варіантів того, як красиво нарізати апельсин. Утворені круглі часточки можна розрізати на дві частини, виклавши їх віялом на плоску тарілку. Для того щоб порізати апельсин на дольки, не знявши шкірку, потрібно розділити його на дві частини порівну. Викласти половинку зрізом вгору і нарізати на однакові сегменти.