Як порахувати річний оборот. Річний оборот - це.

Поняття річного обороту увазі суму доходу підприємства/підприємця від його діяльності - тобто всю суму реалізації продукції, товарів, послуг і робіт за рік. Іншими словами, валовий дохід. Так як же розрахувати річний оборот як суму валового доходу підприємства?
Інструкція
1
Для початку визначте рівень річного обороту минулих періодів свого підприємства. Якщо ваша компанія тільки починає свою діяльність, візьміть статистичні дані по галузі та зорієнтуйтеся на прикладі своїх конкурентів.
2
Подивіться, які прогнози інфляції дає уряд на планований вами рік. Цей показник обов'язково вказується при плануванні Державного бюджету.
3
Введіть коефіцієнт поправки для розрахунку річного обороту планового року: ви хочете залишити оборот на досягнутому рівні - тоді коефіцієнт поправки дорівнює одиниці. Якщо ви хочете збільшити оборот, то ви повинні розуміти, за рахунок яких чинників це можливо: за рахунок проведення більш агресивної рекламної кампанії, за рахунок оновлення продукції, за рахунок збільшення цін - визначте ці фактори і складіть план реалізації заходів з прив'язкою до річного плану.
4
Проведіть коригування досягнутого вами результату минулих років на коефіцієнт інфляції планового року і на коефіцієнт поправки - величину збільшення або зниження річного обороту . Наприклад: за попередні три роки оборот вашої компанії становив по 3 000 000 рублів на рік в середньому. Ви вирішили, що цього року ви збільшите свій річний оборот на 15%. Тоді очікуваний річний оборот складе: 3000000 * 1,15 = 3450000 рублів. Уряд оприлюднив, що очікуваний рівень інфляції в планованому році 7%. Вводимо поправку на очікуваний рівень інфляції: 3450000 * 1,07 = 3691500 рублів - це плановий обсяг річного обороту вашої фірми. Чому потрібно множити на коефіцієнт інфляції, а не віднімати його? Ви хочете отримати суму річного обороту , еквівалентну сумі середньорічного обороту за попередні три роки. Тому, якщо ви заплануєте річний оборот в сумі 3450000 р., А річна інфляція складе 7%, то реальна сума річного обороту складе: 3208500 р. Тобто ви не досягнете поставленого результату.
5
Тепер розбийте річний оборот по місяцях і отримаєте очікувану суму реалізації на кожен місяць. При цьому намагайтеся враховувати особливості вашої діяльності - не діліть оборот на рівні частини. Будь-яка діяльність навіть у такому короткостроковому періоді, як рік, має свої підйоми і спади. Відстежите їх на прикладі попередніх років і заплануйте щомісячні обороти відповідно до коливань ринку. Тоді ваші плани будуть більш точними.