Як відключити заставку.

Багатьох користувачів не влаштовує той факт, що після деякого часу бездіяльності Windows виводить на екран заставку-скрінсейвер. На щастя, можна як збільшити час до виведення її на екран, так і відключити зовсім.
Інструкція
1
Натисніть правою клавішею миші на область робочого столу, вільну від відкритих вікон і ярликів.
2
Виберіть пункт "Властивості".
3
У вікні властивостей екрана виберіть вкладку "Заставка".
4
Тепер, якщо в меню під написом "заставка" ви виберете пункт "ні", заставка буде відключена. Якщо ж ви хочете відредагувати час її спрацювання, то число поруч з написом "Інтервал" вказує саме цей параметр.
В операційній системі Windows передбачена можливість автоматичного включення заставки - анімаційної картинки, слайдшоу або відеоролика, яка запускається через заданий проміжок часу. Якщо вам не хочеться більш спостерігати «хранитель екрана » в момент вимушеного простою комп'ютера, ви можете легко відключити цю функцію.
Інструкція
1
Щоб відключити заставку в Windows клацніть правою кнопкою миші на екрані і виберіть пункт властивості. Це ж діалогове вікно можна викликати, зайшовши через меню «Пуск» в «Панель управління», потім в розділ «Оформлення і теми» і далі «Екран».
2
Тепер перейдіть на вкладку «Заставка» і зліва клацніть в поле «Заставка». У списку можливих заставок виберіть пункт «Ні». Тепер залишилося тільки натиснути кнопку «ОК» внизу діалогового вікна. Тепер заставка відключена.
Корисна порада
На вкладці діалогового вікна, в якому відключається заставка також можна натиснути кнопку "харчування" і відрегулювати часовий інтервал, через який комп'ютер буде йти в сплячий або режим очікування, а також відключати дисплей після вимушеного простою.