Як справити дитячий день народження.

Організація дитячого дня народження може бути зовсім не причиною головного болю батьків, а захоплюючим і творчим процесом, в якому можна задіяти і найближчих родичів, і передбачуваних гостей, а іноді й самого іменинника. Підготовка такого важливого заходу передбачає продумування і святкового сценарію, і меню, і призів в конкурсах та інших дрібниць. Багато в чому вам можуть допомогти професіонали: клоуни, аніматори, співробітники спеціальних розважальних центрів.
Інструкція
1
Де і як краще провести день народження дитини, залежить в першу чергу, звичайно, від віку і пристрастей іменинника. Найпростіший і часто самий виграшний варіант свята - проведення його в розважальному центрі, театрі чи дитячому музеї, які пропонують організацію дитячих свят. Таких місць стає все більше і більше. Все більше з'являється театрів і музеїв, які пропонують інтерактивні програми для різних віків. Такий день народження вимагає від вас лише своєчасного замовлення квитків, все інше зроблять за вас професіонали своєї справи.
2
Якщо ви не хочете привертати до вашого свята сторонніх людей, ви можете влаштувати свято не вдома самостійно. Це може бути просто похід в боулінг або парк атракціонів, в океанаріум або в цирк. Можна організувати пікнік на природі, якщо дозволяє погода. Якщо дитина захоплюється творчістю, включіть в свою програму який-небудь майстер-клас: валяння, кераміки, орігамі. Цей день повинен запам'ятатися і винуватцеві торжества, і його гостям, тому варіант з застіллям у стилі дорослої вечірки не розглядайте - дітям це буде нудно.
3
Якщо ви організуєте день народження дитину вдома, цей варіант зажадає від вас максимум зусиль і фантазії, однак домашній день народження володіє своїми плюсами: таке свято затишніше, а хід його залежить тільки від вас, а не від сторонніх людей і обставин. Якщо ви зупинилися на цьому варіанті, почніть з вивчення готових сценаріїв свят, широко представлених в Інтернеті.
4
Чи буде ваше свято тематичним (на тему піратів або російських казок) або це буде просто буйні веселощі дітей, приділіть увагу різним дрібницям: приготуйте веселі та оригінальні запрошення; оформите квартиру кулями і гірляндами; страви на столі прикрасьте особливим чином; підберіть хорошу музику; купите або приготуйте своїми руками невеличкі призи для переможців у іграх та конкурсах.
5
У процесі свята спостерігайте за настроєм іменинника та гостей. Міняйте одні конкурси на інші, якщо якісь виявилися невідповідними. Чергуйте спокійні (наприклад, настільні) гри з рухливими. Заражайте дітей веселощами і своїм ентузіазмом. Не забудьте, що найголовніше - створити дітям і зберегти на весь день святковий настрій, зробити цей день не таким як усі, створити атмосферу чарівництва і доброти.