Родимки: Як очистити шкіру народними засобами. родимки зміна кольору народними засобами.

Більшість людей мають родимки і не звертають на них уваги. А деяким родимки навіть надають певний шарм і привабливість. Але бувають випадки, коли природа «жартує», і родимки знаходяться в дуже незручному місці або не дуже естетично виглядають. Тоді, звичайно, від них намагаються позбутися.
Інструкція
1
Якщо ви твердо вирішили, що якась родимка на тілі вам ні до чого і варто від неї позбутися, то самим розумним початком для втілення вашого плану в життя буде, мабуть, відвідування лікаря. Тим більше, це обов'язково, якщо родимка болить або починає свербіти, запалюється або змінює колір і збільшується. Ви повинні переконатися, що родимка доброякісна і ніякими неприємностями вам не загрожує.
2
Народні цілителі теж не залишили без уваги цю тему, тому що родимки були завжди, а лікарські методи позбавлення від них стали застосовуватися тільки в 20 столітті. Ось найпоширеніші поради з цього приводу.
3
Змішайте лляне (або касторове) масло з медом і прикладіть цю суміш на кілька хвилин до родимці, потім змийте. Процедуру необхідно проводити двічі на день.
4
Натирайте потрібну зону соком кульбаби. Для виведення невеликих родимок (бородавок) використовують і сік цибулі.
5
Свіжий сік чистотілу нанесіть на родимку і чимось закріпіть, може бути, пластиром. Оновлювати компрес необхідно кілька разів на день, днів п'ять-сім. З цією травою потрібно звертатися обережно - іноді вона викликає алергію або пошкоджує шкіру.
6
Намазуйте родимку поперемінно соком часнику і лимона. Це необхідно робити протягом тижня по кілька разів на день.
7
Змащуйте родимки ягодами інжиру (незрілими) або їх соком. Хороший засіб від родимих плям і бородавок - сік садової рути, яким змащують необхідне місце або прикладають у вигляді компресу.
8
Видаляти родимку пробують і оцтовою есенцією: щовечора крапайте на родимку по краплі протягом трьох-п'яти днів.
9
Змішайте одну частину крейди і чотири - конопляного масла. Цим складом користуються протягом тижня два-три рази на день.
10
Наколіть родимку гострим краєм соломини хлібного колоса, потім закопайте соломинку в землю коренем вгору, вістрям вниз. Родимка зникне, коли згниє колосок.Надо вам проводити такі експерименти з родимками - вирішуйте самі, але медики цього робити не радять однозначно.