Як наклеїти оракал. самоклеюча плівка купити.

Плівка Oracal має широке коло застосування. З її допомогою можна перетворити поверхню меблів, автомобіля або виготовити рекламну продукцію. Наклеїти плівку Oracal можна сухим і вологим методом.
Інструкція
1
Самоклеящаяся плівка Oracal повинна зберігатися і використовуватися в певних умовах. Результати різання і наклеювання плівки можуть значно відрізнятися в залежності від вологості і температури приміщення, в якому проводилися роботи. Стан плівки може погіршитися через зміни температурних умов у приміщенні. Тому робота з плівкою повинна проходити при температурі від 10 до 30 градусів. Якщо температура в приміщенні вище 30 градусів, Oracal стає занадто м'яким. При температурі нижче 10 градусів, плівка втрачає еластичність. Температурні вимоги до приміщення так само ставляться й до поверхні обклеювання. Правильні умови важливо дотримуватися не тільки під час наклейки плівки, але і протягом доби, після закінчення робіт.
2
Наклеювати «Оракал» потрібно на знежирену і ретельно очищену поверхню. Для очищення можна використовувати спирт. Обробіть спиртом не тільки обклеюваної поверхню, але і свої руки.
3
Вирівнювати наліплену плівку можна за допомогою ракелі. Це скребок у вигляді вузької сталевий пластини. Під час наклеювання плівки робіть прямі руху рукою, що ніби перекривають один одного. Не старайтесь в цей момент розтягувати плівку. Скоріше всього, вона буде прагнути до своєї колишньої форми і це може привести до появи складок.
4
Вологий метод наклейки можна використовувати в разі, якщо ви не впевнені в тому, що з першого разу зможете правильно накласти плівку. Для того, щоб наклеїти плівку вологим методом, потрібно змочити її клейову сторону водою. Воду можна змішати з невеликою кількістю слабкого миючого засобу. Потім потрібно докласти плівку до оклеиваемой поверхні і розгладити його ракелем. Виганяйте воду з-під плівки доти, поки вона повністю не вийде. Оптимальна температура, при якій можна застосовувати вологий метод - це 17-20 градусів. Даний вид наклейки не підходить для роботи з нерівними поверхнями.
5
Порівняно з вологим методом наклейки плівки, сухий метод є більш міцним. Після того, як ви наклали плівку на потрібну поверхню, розгладьте її ракелем. Натискання інструментом на плівку повинно бути достатньо сильним. Якщо обклеюється поверхня має якісь нерівності, наприклад виступаючі болти або заклепки, трохи нагрійте ділянку плівки і розтягніть його, для кращого зчеплення з поверхнею. Якщо цього недостатньо, зробіть невеликий надріз навколо деталі і після цього розгладьте плівку.