Як зробити картинку яскравіше. Як зробити фотознімки неприродно яскравими.

Правило «краща фотографія - це випадкова фотографія» діє дуже часто. Несподівано спіймана в об'єктив камери посмішка деколи дорожче тисячі постановочних фотознімків. Але випадковий кадр зазвичай виходить не надто якісним саме тому, що для нього не налаштовували апаратуру. Щоб знімок заграв новими фарбами, неодмінно потрібно зробити його яскравішим і насиченим.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з можливістю підключення до нього фотокамери
  • - програма Microsoft Office Picture Manager з пакету програм Microsoft Office
  • За вибором:
  • - програма Paint.NET або будь інший графічний редактор
Інструкція
1
Будь-яким відомим і доступним вам способом перенесіть необхідну фотографію/ картинку в комп'ютер і збережіть в будь-якому місці на жорсткому діске.Для збільшення яскравості картинки скористайтеся одним із двох запропонованих нижче способів.
2
Спосіб Перший. Вам потрібна програма Microsoft Office Picture Manager з пакету програм Microsoft Office.1. Відкрийте бажану картинку в цій програмі. Це можна зробити, клікнувши на файлі правою клавішею миші та вибравши пункт «Відкрити за допомогою ...» .Подсказка: Якщо Microsoft Office Picture Manager є програмою, встановленої за замовчуванням для перегляду графічних файлів, то достатньо буде просто двічі клацнути по картинці, щоб вона відкрилася в потрібній программе.2. Знайдіть на панелі інструментів значок «Змінити малюнок» або виберіть пункт меню Малюнок - Яскравість і контрастність ... Праворуч відкриється область настроек.3. Скористайтеся кнопкою «Підібрати яскравість», щоб програма вибрала оптимальні настройки. Якщо результат вас не влаштує, то дію можна скасувати відповідної кнопкой.Откорректіруйте яскравість картинки, довівши її до оптимального, на вашу думку, рівня, за допомогою п'яти різних повзунків. Програма Microsoft Office Picture Manager дозволяє як підвищувати/знижувати яскравість і контрастність картинки в цілому, так і регулювати ці параметри окремо для світлих або темних частин картинки.
3
Спосіб Другий. Вам буде потрібно будь-який графічний редактор. Наприклад, безкоштовна програма Paint.NET, можливості якої достатньо шірокі.1. Відкрийте бажану картинку в цій програмі. Це можна зробити, вибравши в програмі в меню «Файл» пункт «Відкрити ...» або просто перетягнувши мишкою файл з папки в программу.2. Відредагувати загальну яскравість картинки за допомогою цієї програми ви зможете відразу декількома способами. Виберіть у меню «Регулювання» один з наступних пунктів: - Яскравість/Контраст. Тут ви зможете підвищити загальну яскравість картінкі.- Відтінок/Насиченість. Пункт «Яскравість» в цьому підменю робить картинку світліше в целом.- автоуровні. Можливо, програмою вдасться самостійно поліпшити вашу картинку , а вас влаштує результат.- Криві. Цей розділ меню призначений для більш досвідчених користувачів і дозволяє внести істотні корективи в освітленість/затененность картинки або фотографії. Ви можете спробувати розібратися з настройками самостоятельно.Подсказка: Можна застосувати декілька пунктів з вищеперелічених одночасно для досягнення необхідного ефекту.