Як відірватися від комп'ютера. поганий зір і ти е можеш відірватись від комп'ютера що робити.

Згідно з останніми дослідженнями, близько 20% комп'ютерних користувачів страждають кіберзалежність. Вони годинами безцільно бродять по просторах інтернету, без кінця перевіряють електронну пошту, постійно знаходять собі все нові і нові справи: прочитати книгу, обробити фотографію, завантажити фільм, пограти в ігри. Якщо ви стали помічати, що вас дратує, коли близькі відволікають вас від комп'ютера або боязко намагаються відвоювати місце для себе, пора вживати заходів.
Інструкція
1
Пріурочьте початок боротьби з багатогодинними дискусіями перед екраном комп'ютера до відпустки або вихідних днях. Заплануйте поїздку на курорт або в ліс, на дачу, в гості до друзів. Не беріть з собою ноутбук. Проводьте хоча б частину вихідного дня за межами дому - сходіть родиною в кіно, влаштуйте посиденьки з друзями на дачі. Важливо пам'ятати, що спілкування не обмежується обміном короткими повідомленнями в соціальних мережах. Повноцінні відносини можливі тільки при реальних зустрічах і спільному проведенні часу.
2
Виділяйте конкретний час для роботи на комп'ютері. Наприклад, ввечері з 21 до 23 годин. Цього цілком достатньо, щоб перевірити пошту, прочитати новини, поспілкуватися в соціальних мережах.
3
Користуйтеся спеціальними програмами, що блокують доступ до комп'ютера через певний проміжок часу. Це допоможе вам правильно спланувати час і встигнути зробити всі домашні справи.
4
Проаналізуйте, на що конкретно ви витрачаєте час, сидячи годинами у комп'ютера . Якщо на перегляд фільмів - дивіться фільми на екрані телевізора (за допомогою плеєра), на спілкування в соціальних мережах і на форумах - запитайте себе, що реально дає вам таке спілкування?
5
Придбайте електронну книгу, якщо ви багато читаєте з комп'ютерного монітора. Мерехтіння рідкокристалічного екрана погано позначається на очах, а електронна книга дозволить відірватися від комп'ютера і зберегти зір.
6
Поступово скорочуйте час, що проводиться за екраном комп'ютера . Чітко дотримуйтесь допустимі межі роботи. Порушення сну, головні болі, біль у зап'ясті (зап'ястний синдром) сигналізують про те, що вам пора знизити навантаження частіше відриватися від комп'ютера .
7
Зверніться до психолога або психотерапевта, якщо самостійно не можете змінити контролювати свою поведінку. Фахівець допоможе проаналізувати причини киберзависимости і підкаже, як вийти з такої ситуації. Пам'ятайте, що хоча комп'ютер і відкриває нам світ, і насамперед світ інформаційний, реальний і справжній світ - не в комп'ютерному вікні, а за вікном вашої кімнати.