Як зняти мірки на спідницю.

Кожна жінка прагне бути неповторною, вибираючи собі одяг. Але, на жаль, модна індустрія займається масовим виробництвом речей, що не дозволяє проявляти свою індивідуальність в стилі. Саме тому шиття сьогодні популярно, як ніколи.
Інструкція
1
Найпопулярніша річ у жінок - це спідниця, яка може бути різних фасонів: від облягає міні-спідниці до пишної, довжиною до п'ят. Зараз продається безліч різних журналів з готовими викрійками і докладними інструкціями. Такий варіант ідеальний для тих, хто не має достатнього досвіду в шиття, щоб конструювати викрійки самостійно. В цьому випадку вам знадобиться зробити зовсім небагато замірів, щоб підібрати відповідний розмір спідниці.
2
Перш за все, слід зазначити, що всі заміри необхідно робити не поверх одягу, а бути в нижній білизні. Самостійно виміряти себе дуже складно, тому краще попросити кого-небудь про допомогу. Для вимірювань вам знадобиться тасьма і сантиметрова стрічка, або дві сантиметрових стрічки (якщо є).
3
Спочатку виміряйте обхват талії. Дуже важлива умова: не варто намагатися в цей момент втягувати живіт - ви повинні бути розслаблені, як в природному стані. Інакше ви можете зняти неправильну мірку і помилитися з розміром. При вимірі обхвату талії сантиметрова стрічка повинна буде пройти горизонтально навколо тулуба на рівні природної лінії талії. Якщо у вас є ще одна сантиметрова стрічка, то зафіксуйте першу на талії, якщо ні - обхопіть талію тасьмою аналогічним чином і зафіксуйте. Це знадобиться для подальших вимірювань.
4
Для вимірювання обхвату стегон сантиметрова стрічка повинна проходити горизонтально через найбільш виступаючі точки сідниць. При цьому не потрібно сильно стягувати стрічку.
5
Довжина спідниці завжди міряється спереду. Для цього прикладіть кінець сантиметрової стрічки до лінії талії, виділеної за допомогою тасьми, і зробіть завмер бажаної довжини. Як правило, в журналах вказана довжина спідниці в готовому вигляді. Відміряйте зазначену довжину на собі і подивіться, чи влаштує вона вас.Определітесь, хочете ви вкоротити або подовжити спідницю і запишіть, на скільки сантиметрів ви хотіли б змінити довжину. Згодом, потрібно буде відкоригувати нижню частину полотнищ спідниці на паперовій викрійці.
6
Якщо отримані дані збігаються з табличними розмірами в журналі, то вам пощастило. Бувають випадки, коли обхват талії відповідає одному розміру, а обхват стегон - іншому. В цьому випадку доведеться коригувати викрійку.