Як зібрати браслет.

Щоб створити прикраса своїми руками, треба володіти фантазією і мати необхідні матеріали. Якщо ж ви не можете придумати, як саме його зробити, візьміть схеми й описи процесу. Одне з найпростіших прикрас, яке можна зробити власноруч, - браслет .
Вам знадобиться
 • - шнурок;
 • - голка;
 • - нитка;
 • - намистини;
 • - велике прикраса;
 • - гумка;
 • - клей;
 • - пластикова пляшка;
 • - джинсова тканина;
 • - бісер;
 • - булавки;
 • - дріт;
 • - замок для біжутерії.
Інструкція
1
Візьміть два однакових шнурка. Їх довжина повинна бути близько метра. З одного боку зв'яжіть їх тугим вузлом. Візьміть голку і товсту нитку. Закріпіть кінець нитки близько вузла. Обмотайте нитку навколо одного з шнурків два рази. Надіньте на нитку велику намистину. Тепер обмотайте нитку навколо іншого шнурка.
2
Знову надіньте намистинку на нитку і протягніть до іншого шнурку. Так продовжуйте до кінця шнурків. Між ними повинен з'явитися рівний ряд намистин. Нитку тримаєте постійно натягнутою. Зауважте разом кінець нитки і шнурків. У вас вийде довга стрічка.
3
Підберіть невеликої бант або квітку. За кольором він повинен гармоніювати з намистинами. З тильного боку прикріпіть щільну гумку. Обріжте кінці у шнурків. Склейте їх вузлики. Зверху надягніть прикрасу і ще раз пройдіться клеєм. Браслет готовий. Щоб його носити, потрібно обмотати їм руку кілька разів. Аналогічну модель можна створити і з коротких шнурків. Тоді кінці потрібно не склеювати, а з'єднувати застібкою.
4
Візьміть пластикову пляшку. Виріжте з неї широкий браслет . Підготуйте щільну джинсову тканину. Ображати її так, щоб вона була трохи ширше і довше, ніж заготовка із пляшки.
5
Вишийте на тканини бісерінамі будь-який візерунок або пришийте по краях по ряду крупних намистин. Покладіть тканину на заготовку з пляшки і приклейте клеєм. Браслет готовий.
6
Візьміть булавки. Нанизуйте на них дрібні бісеринки, поки вони не будуть заповнені повністю. Гострий кінчик намажте клеєм і закрийте, щоб шпильку більше не розстібати.
7
Підготуйте тонкий дріт або щільну гумку. Розріжте її на два однакових шматка - їх довжина повинна бути трохи довше довжини руки. Надіньте всі шпильки (однакової стороною) на один шматок дроту або гумки. Другий шматок вставте в іншу частину булавки (тобто вони будуть нанизані на два відрізки дроту/гумки з різних сторін).
8
Якщо ви використовували дріт, скріпіть верхній кінець з нижнім у вузол. Надіньте невеликий замочок, який сполучатиме дріт. Якщо ви використовували гумку, просто зв'яжіть всі її кінці в один вузол і відріжте непотрібні частини.
Зверніть увагу
Намагайтеся не перетягувати основу браслета (дріт, ланцюжок, шнурок, гумку), інакше біжутерія може вийти кривої.
Корисна порада
Намагайтеся підбирати матеріали, які будуть поєднуватися один з одним за кольором.
Браслети сьогодні є модними і популярними аксесуарами. Найбільшою затребуваністю користуються саморобні вироби. Такі прикраси виробляються в одиничному екземплярі, найчастіше - за індивідуальним ескізом. Одним з найбільш пластичних матеріалів для створення унікального браслета є дріт.

Простий спосіб створити гарну браслет

Браслети з дроту вражають своєю різноманітністю. Одні вироби дуже прості, інші представляють верх ювелірного мистецтва. Численні завитки, ефектні квіточки, багатоярусні конструкції під силу втілити в життя тільки майстриням зі стажем. Початківцям хендмейкерам досвідчені колеги радять практикуватися на простих формах. Красивий широкий браслет ви отримаєте з дроту і бусинок. Крім даних матеріалів вам знадобляться плоскогубці з гострими кінчиками. Намистини виберіть різнокольорові, щоб виріб вийшло яскравим і помітним.
Плоскогубці з гострими кінчиками - основний інструмент для створення прикрас з дроту. З їх допомогою майстрині роблять красиві завитки, колечка, застібки та інші декоративні елементи.
Оберніть дріт кілька разів навколо зап'ястя. У вас повинна вийти своєрідна спіраль обраної ширини. Відріжте шматок матеріалу, залишивши по 2 см з кожного боку для фіксуючих петель. Один кінець загніть плоскогубцями в петельку. Нанизуйте намистини на спіральну основу. Коли вона повністю сховається під кольоровими деталями, зафіксуйте і другий кінчик. Модний дротяний браслет готовий. Зверніть увагу: крім бусинок/бісеру ви можете використовувати перлини або обмотку тасьмою.

Ефектний браслет-зізнання

Сьогодні в моді лаконічні браслети з дроту, в середині яких вона загнута до якесь слово. Найчастіше зустрічаються класичні "love", "kiss", "baby" і пр. Такий браслет виглядає мило, красиво і по-дівочому.
Браслети, виконані з дроту дуже невибагливі і підійдуть практично до будь-якого образу. Перед створенням аксесуара зі словом намалюйте ескіз, щоб точно розуміти напрямки загинів.
Для створення даного браслета рідко використовуються камені, намистини та інші декоративні елементи. Оберніть дріт навколо зап'ястя і додайте до отриманого результату мінімум 10 см. Відріжте шматок основи. Щоб скрутити слово, яке складається з чотирьох букв, знайдіть середину і відступите від неї в дві сторони рівна кількість сантиметрів. Позначте місце початку. Візьміть плоскогубці і, згідно попереднім ескізом, почніть маніпулювати дротом в потрібному напрямку. У місцях з'єднання букв трохи притискайте дві частини дроту один до одного, щоб вони не розходилися. Коли слово буде готово, приміряйте браслет і обріжте зайву довжину, залишивши тільки пару сантиметрів для застібки. Зробіть дві петельки і Протягніть крізь них красиву атласну стрічку. Так прикраса буде виглядати по-справжньому романтично.