Як обробити авокадо.

Батьківщиною авокадо вважається Мексика, однак через легкого приємного смаку і корисних властивостей це вічнозелене дерево вирощують по всьому світу. Суспільне визнання авокадо отримав і в Росії - зараз його як їдять в "чистому" вигляді так і використовують для приготування маси страв.
Інструкція
1
Визначте зрілість авокадо за кольором плода. Акуратно зріжте держак і подивіться на поверхню м'якоті. Темно-коричнева м'якоть говорить про перезрілих плоді. Яскраво-зеленою вона буде у неспілого авокадо . Придатний в їжу авокадо буде зеленим з коричневими прожилками.
2
Після того, як ви вибрали ідеальний для вас плід, приступайте до оброблення авокадо . Добре промийте авокадо . Подумки проведіть лінію уздовж плоду і гострим ножем акуратно розділіть його по наміченої траєкторії.
3
Спробуйте встромити середину леза ножа в кісточку. Тягніть за рукоять ножа, намагаючись витягнути кістку з м'якоті, в цей час вільною рукою відокремлюйте половинки плода в сторони. Зверніть увагу, що кістка досить щільно прилягає до м'якоті і витягнути її непросто. Можете пройтися лезом ножа навколо кістки, щоб трохи розрізати прилеглу м'якоть.
4
Після того, як ви позбулися кістки, вийміть м'якоть з шкірки за допомогою ложки, «розрізаючи» їй відстань між м'якоттю і шкірою. Шкірочка авокадо дуже жорстка, тому її не використовують в їжу. Однак вона може послужити хорошою «тарілкою» для вашого екзотичного блюда, так як вона надовго зберігає свою грушоподібну форму.
5
Якщо ви хочете приготувати салат з подрібненого плода авокадо і плануєте подавати його на традиційних тарілках, можна не стежити за цілісністю шкірки. Просто розріжте авокадо поперечно по часточках. Потім відрізайте шкірочку від кожної часточки, намагаючись якомога менше захоплювати м'якоть - щоб не викидати їстівні частини екзотичного плода.
6
Поступово ви дійдете до кісточки. Відріжте її від м'якоті, якщо не вийде просто вийняти насіння.
7
Зверніть увагу, що при контакті з повітрям м'якоть авокадо миттєво темніє, тому бажано скропити її лимонним соком для збереження приємного зовнішнього вигляду.
Корисна порада
Візуально все авокадо виглядають однаково. Визначте стиглість плоду, злегка натиснувши на нього пальцями. Якщо авокадо немов дерев'яний, то він не дозрів для приготування. Ви можете купити його, тільки якщо екзотичний вечерю запланований у вас через 2-4 дня. В цьому випадку принесіть авокадо додому і щільно укутайте його в паперовий пакет. Залиште плоди дозрівати в темному місці, наприклад, під кроватью.Перезревшій авокадо, навпаки, дуже м'який. При легкому натисканні на шкірці залишаються помітні вм'ятини. Перезрілий плід авокадо можна дуже легко розчавити при невеликому тиску. Він не підходить для вживання в піщу.Ідеальним станом для авокадо буде середня м'якість. При натисканні плід повинен бути ніжним, проте сліди від пальців повинні зникнути через декілька секунд.