Як знайти сайт, на який вже заходив.

Посилання на сайт , що розташовується в обраному, допомагає в будь-який час знову повернутися на потрібний ресурс. Але що робити, якщо ви не встигли занести адресу відвіданого сайт а в закладки, а саме зараз виникла необхідність повторного візиту на цей ресурс? Будь браузер автоматично записує історію переглядів, яка зберігає відмітки про всіх відвіданих веб-сторінках.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер, з якого ви востаннє заходили на потрібний сайт.
Інструкція
1
Якщо ви користуєтеся браузером Google Chrome, то для перегляду записів про відвідані сайт ах спочатку натисніть на зображення гайкового ключа в правому верхньому куті екрану. У списку, виберіть пункт «Історія».
2
Для того, щоб прискорити пошук потрібного вам ресурсу, скористайтеся пошуковим рядком у верхній частині сторінки. Введіть одне або декілька слів з назви або опису веб-сторінки.
3
Якщо ви хочете отримати доступ до веб-сторінкою, в Internet Explorer, клацніть по зірочці, яка знаходиться в правому верхньому куті екрану між зображеннями будиночка і шестерінки. У вікні виберіть вкладку «Журнал».
4
Для пошуку веб-сторінки, переглянутої в певний день, виберіть зі списку зі стрілочкою, що знаходиться у верхній частині модуля з історією, рядок «Перегляд за датою». Після чого натисніть на потрібну дату і в списку відвіданих сайт ов знайдіть який Вас ресурс.
5
Щоб дізнатися адресу розділу певного сайт а чи перелік пошукових запитів у пошуковій системі, віддайте перевагу в тому ж списку, що випадає пункт «Перегляд по вузлу». Потім знайдіть потрібну адресу в переліку відвіданих сайт ів і, переглянувши всі переглянуті сторінки цього веб-вузла, перейдіть на ту з них, яка вам необхідна.
6
При необхідності повернутися на сторінку, яку ви переглядали зовсім недавно, розкрийте список способів розташуванні історії пошуку, клацніть по запису «Перегляд по порядку відвідування». Перегляньте записи і зайдіть на що знадобився вам ресурс.
7
Якщо ви пам'ятаєте одне або декілька слів з назви або опису забутого сайт а, то виберіть зі списку зі стрілочкою запис «Пошук в журналі». У спеціальне після введіть слово або словосполучення на тій мові, на якому вони використовуються на веб-сторінці, і натисніть кнопку «Почати пошук». По закінченні процесу обнар вудіння збігів у списку відвіданих адрес клацніть по потрібній вам записи.
8
Для пошуку відвіданого адреси в браузері Mozilla Firefox спочатку натисніть на помаранчевий прямокутник зі стрілочкою, де розташовується напис Firefox. Потім наведіть курсор на пункт «Журнал», що розташовується в списку, та виберіть запис «Показати весь журнал».
9
Після чого у вікні клацніть по потрібній даті з представленого переліку та виберіть зацікавив сайт . Щоб розшукати сайт за його ім'ям або опису, введіть відповідне слово або словосполучення в форму пошуку, що знаходиться в правій верхній частині модуля, і перейдіть на знайдений ресурс.