Як відкрити магазин мила. Як розкрутити бізнес м ила ручної роботи.

В очах сучасного споживача все більшу цінність набуває продукція натурального походження. Підвищені вимоги пред'являються і до косметичних засобів. Так, з кожним роком зростає попит на мило ручної роботи. Тому відкриття спеціалізованого магазина може виявитися цілком виправданим кроком.
Інструкція
1
Запорука успіху бізнесу з продажу мила ручної роботи - правильний вибір постачальників продукції. Як правило, виробниками є невеликі компанії. Можна налагодити співпрацю з кількома з них, але, в кожному разі, попередньо необхідно переконатися в наявності сертифікатів на пропоновану продукцію. З метою встановити контакти з виробниками мила має сенс періодично відвідувати виставки хенд мейд. В магазині повинно бути представлено не менше 30-40 видів мила. Також товарний ряд може урізноманітнити продукція суміжного характеру: кулі-піна для ванн, гелі для душу, свічки.
2
Вам знадобиться торгове місце з невеликою площею приміщення (10-15 кв.м). Часто бутики мила ручної роботи розміщуються в торговельних центрах. Цей товар асоціюється з вишуканістю і естетикою, тому зверніть увагу на «сусідство» магазина і подбайте про внутрішнє убрання і атмосфері затишку. До необхідного обладнання можна віднести полки для продукції, касу, ваги, ніж-гільйотину для нарізки. Мило часто купують для подарунків, особливо перед Новим роком і 8 березня. Для цих цілей потрібно передбачити упаковку (спеціальний папір, коробочки, стрічки) і прикраси додатковими аксесуарами (штучні квіти, великі намистини, іграшки та ін.).
3
Для магазина мила ручної роботи достатньо двох продавців, які повинні бути добре обізнані про представленому асортименті товару, бути в змозі допомогти покупцеві зорієнтуватися в різноманітті продукції та підібрати потрібне. Важливу роль грає охайний зовнішній вигляд продавців, одяг, неконтрастірующая з профілем і інтер'єром магазина .
4
Для залучення покупців на перших порах можна біля входу роздавати пробники продукції, представленої в магазині. Якщо ви плануєте здійснювати доставку мила за адресою покупця, створіть веб-сайт з описом і фото товару і можливістю оформлення замовлення он-лайн.
Корисна порада
Існує варіант співпраці з відомими виробниками мила за системою франчайзингу. При цьому ви отримуєте ряд переваг від франчайзера: використання його товарної марки, торгового обладнання; допомога в интерьерном оформленні, безкоштовні консультації по налагодженню бізнесу, регулярні поставки товару, рекламну підтримку.
Бізнес з продажу мила ручної роботи вимагає творчого підходу, але він також може бути дуже прибутковим. Для даної діяльності потрібні ті ж основні ліцензії, як і в будь-якому іншому малому бізнесі. Але це також вимагає великих поставок мила і наполегливої роботи.
Вам знадобиться
  • - Інгредієнти для мила;
  • - постачальник;
  • - реклама.
Інструкція
1
Дізнайтесь яка ліцензії необхідний вам у вашому районі. У більшості областей всю необхідну інформацію вам може надати місцевий суд. Можливо, ліцензія на підприємницьку діяльність зажадає невеликої оплати. Будьте готові платити щорічні внески, щоб зберегти ліцензію в силі. Оформіть страховку на ваш бізнес.
2
Переконайтеся, що у вас є постійний постачальник інгредієнтів для мила. Вони повинні бути досить недорогими, щоб ви могли виробляти вироби у великих кількостях і отримувати прибуток від продажу кожного з них. Придивіться до різних дистриб'юторам або купіть інгредієнти в оптовому кількості через сервіс eBay. Для більшості різновидів мила вам буде потрібно масло, принаймні, одного типу. Для початку підійде кокосове або вершкове масло. Ви також можете використовувати трави і ефірні масла, щоб надати милу більш витончений склад.
3
Спробуйте різні рецепти, щоб створити краще мило для вашого бізнесу. Ви можете спеціалізуватися на дуже ароматних виробах, милі цікавих форм або іншому типі, який виділятиме ваш продукт на тлі інших.
4
Почніть продажу ваших виробів. Подумайте, як найкраще представити його громадськості, щоб отримати високий продаж. Ви можете зробити це за допомогою інтернету.
5
Запропонуйте мило покупцям на ресурсах Etsy і eBay. Обидва сайти мають обширні категорії покупців, які шукають цікаві зразки мила ручної роботи. Зробіть хороші фотографії вашого мила, щоб пробудити інтерес у ваших потенційних покупців. Якщо у вас є технічні навички, створіть власний інтернет-магазин мила.
6
Продавайте ваші вироби на міських ярмарках, блошиних ринках і на домашніх вечірках. Якщо ви виробляєте велика кількість мила, поговоріть з місцевими сувенірними магазинами насчет можливої співпраці з вами.