Як здійснити перехід з одного диска на інший.

З часом будь-яке обладнання ламається. Не є винятком і жорсткі диски комп'ютера. Зазвичай коли вони поступово починають виходити з ладу, з їх корпусу починає лунати постукування. Якщо у вас операційна система Windows 7, то при запуску комп'ютера виводитиметься повідомлення про несправність жорсткого диска . У таких випадках потрібно перехід на новий жорсткий диск.
Вам знадобиться
  • комп'ютер під управлінням операційної системи Windows 7, програма Norton Partition Magic.
Інструкція
1
Підключіть жорсткий диск, на який буде здійснюватися перехід. Скачайте з інтернету програму Norton Partition Magic і встановіть її на комп'ютер. Norton Partition Magic потрібна для підготовки нового жорсткого диска .
2
Запустіть програму. У головному меню знайдіть розділ «Вибір завдань». Відкриється додаткове вікно програми. Прочитайте вступну інформацію і натисніть «Далі». У наступному вікні з'явиться список жорстких дисків, підключених до вашого комп'ютера. З цього списку виберіть вінчестер, на який буде здійснений перехід. Потім натисніть «Далі». У наступному вікні ніяких даних міняти не треба, просто знову натисніть «Далі».
3
У вікні, яке з'явиться далі, потрібно ввести основні налаштування нового розділу. У рядку «Розмір» введіть потрібний обсяг нового розділу жорсткого диска . Оскільки цей розділ буде використовуватися для установки операційної системи, не рекомендується на нього «кидати» занадто багато пам'яті. У рядку «Створити як» виберіть параметр Primary, а в рядку буква диска - букву. Потім натисніть «Далі». У наступному вікні просто натисніть «Фініш». Розділ для операційної системи створений.
4
Далі таким же чином розбийте новий жорсткий диск на потрібну кількість розділів. Різниця полягає лише в тому, що тепер в рядку «Створити як» виберіть «Логічний». Після того як ви розіб'єте диск на потрібну кількість розділів, потрібно скопіювати інформацію зі старого жорсткого диска на новий. Для цього звичайним способом скопіюйте інформацію в розділи нового жорсткого диска . Врахуйте - найперший розділ, який ви створювали, буде використаний для операційної системи, тому він повинен залишатися порожньою.
5
Тепер витягніть старий жорсткий диск, після чого встановіть операційну систему на новий. Процедура перехід а на новий диск на цьому завершена. Всі дані збережені. Може знадобитися заново перевстановити драйвера.