Як вибрати тариф МТС.

МТС - один з найпопулярніших стільникових операторів в нашій країні. Різноманітність тарифних планів збиває з пантелику: який же з них віддати перевагу? Як вибрати відповідний конкретно вам тариф МТС ?
Інструкція
1
Підібрати відповідний тарифний план не так просто, як здається на перший погляд. Практично постійно оновлюється перелік послуг, додаткових опцій і бонусних програм введе в замішання кого завгодно. Для того, щоб правильно вибрати найбільш зручний тарифний план, необхідно визначитися з тим, в яких послуги, що пропонуються стільниковим оператором МТС ви відчуваєте постійну потребу, а якими будете користуватися зрідка або взагалі ніколи. Також заздалегідь визначте кількість так званих «улюблених номерів» - абонентів, вихідні виклики, на стільникові телефони яких будуть тарифікуватися оператором зв'язку за пільговими умовами. Ця послуга дозволить вам більше спілкуватися з рідними і близькими за менші гроші.
2
Найбільш легким способом визначитися з тарифним планом є використання спеціальної програми-таріфера. Ця програма автоматично підбирає тариф, найбільш відповідний заданим вами умовам і переліком регулярно використовуваних опцій. Її можна знайти у вільному (і головне - безкоштовному!) Доступі на просторах інтернету.
3
Незайвим буде дізнатися, яким стільниковим операторам і тарифами віддають перевагу ваші потенційні співрозмовники. Завдяки цьому «опитуванням» ви виберете тариф, що економить ваші гроші. Якщо більшість знайомих є абонентами МТС , має сенс підібрати тариф, головним достоїнством якого будуть дешеві дзвінки всередині мережі.
4
Ви не уявляєте свого існування без постійного доступу в інтернет? Має сенс вибрати тариф МТС , який гарантує за абонентську плату безлімітний доступ в інтернет. Розмір абонентської плати залежить від швидкості і типу інтернет-послуг.
5
Визначтеся з тарифікацією - вам підійде похвилинна або посекундна? Любителям довгих розмов підійде похвилинна, а тим, хто розмовляє рідко, коротко і виключно по справі зайву копієчку допоможе заощадити посекундна оплата розмов.