Як побудувати індивідуальний житловий будинок з пористого бетону.

Ніздрюватий бетон - це один їх найпопулярніших в індивідуальному будівництві матеріалів. З нього виготовляють будівельні блоки, використовувані для одноручне кладки. Ніздрюватий бетон, або пінобетон, є екологічно чистим матеріалом і дозволяє будувати легкі, теплі будинку і котеджі.
Інструкція
1
Плануючи будівництво приватного будинку , купіть або візьміть землю в оренду. Перший варіант, звичайно, переважно. Зібравши всі необхідні документи, зверніться до органів місцевої архітектури за дозволом про будівництво приватного будинку . Для цього необхідно також визначитися з габаритами основної та додаткових будівель.
2
Купіть проект будинку або замовте його у архітектора. Проект повинен бути виконаний професійно з урахуванням особливостей місцевого клімату, виду ґрунту, технічних характеристик пористого бетону.
3
Зведіть фундамент і цоколь відповідно до проекту, самостійно або за допомогою професійних будівельних компаній або бригад. Якщо ви ніколи не бачили як будується фундамент, то вам в будь-якому випадку доведеться звертатися до фахівців.
4
Потім розрахуйте кількість необхідного на будівництво будинку пористого бетону, залежно від розмірів блоку, товщини і висоти стін. Для будівництва будинку з піно бетону обов'язкова облицювання керамічною цеглою або облицювальною блоком. Тому розрахуйте і кількість необхідного декоративного матеріалу.
5
Зведіть стіни будинку , зовнішні стіни, а також внутрішні несучі, якщо такі передбачені в проекті. Укладіть перекриття, а потім побудуйте стіни мансарди або горищного поверху. Блоки з піно бетону дозволяють зводити одне, двох і триповерхові будинку .
6
Зведіть дах відповідно до проекту: укладіть лаги, виконайте обрешітку, гідроізоляцію, утеплення і покрийте все покрівельним матеріалом на ваш вибір. Коробка будинку готова.
7
Проведіть всі інженерні мережі та комунікації, виконайте чистову обробку будинку . Тепер можна насолоджуватися проживанням у власному новому індивідуальному будинку. Будівництво будинку з піно бетону дозволяє бути впевненим у тому, що будинок буде легко нагріватися, довго зберігати тепло і створювати для його мешканців здоровий мікроклімат.
Корисна порада
Утеплення будинку з пінобетону повинно розраховуватися професійно. У будь-якому випадку, краще добре утеплити будинок, ніж згодом переплачувати за опалення.
В даний час ніздрюватий бетон часто використовується при будівництві будинків . Справа в тому, що даний будівельний матеріал має прийнятну вартість. Такий бетон можна легко утеплити.
Інструкція
1
Для початку займіться риттям котловану. Для цієї мети візьміть в оренду високопродуктивний екскаватор. Решта земельні роботи, які пов'язані з доопрацюванням котловану, ви можете виконати вручну. Найкращим підставою фундаменту вважається пісок. На дні котловану зробіть рівну цементно-піщану стяжку. Її товщина повинна бути не менше 5 сантиметрів.
2
Потім поверх стяжки укладете два шари рулонного гидростеклоизола. За допомогою газового пальника зваріть полотна гідроізоляційного килима. По краях обов'язково зробіть випуск, довжина якого повинна бути більше 1 метра. Це необхідно для того, щоб потім можна було підвернути ізоляцію зовні на бетонну стіну фундаменту. По шару гидростеклоизола зв'яжіть каркас підстави. Використовуйте для цієї мети Пруткова арматуру.
3
Розпочніть бетонним роботам. По краях арматурного каркаса встановіть тимчасову дощату опалубку і залийте в неї бетон. Зробіть його поверхню рівною. Обов'язково виконайте ущільнення. Робиться воно за допомогою вібратора. Залиште дану конструкцію не кілька днів, поки вона не зміцніє.
4
Розпочніть зведенню перекриттів. Після того як стіни фундаменту виведені на проектну відмітку, встановіть горизонтальну збірно-розбірну опалубку. Вона необхідна для відливання перекриття підлоги першого поверху. Регулювання її здійснюється за допомогою стійок. Вкрай не рекомендується в'язати арматуру в місцях прорізів.
5
Перекриття обов'язково захистіть перед відливанням. Для цього використовуйте дошки. Після того як стіни зведені на висоту першого поверху, займіться відливанням міжповерхового перекриття.
6
Далі переходите до стін. Найкраще зводите стіни і одразу укладайте утеплювач. Він повинен розташовуватися в тілі стіни. Використовувати найкраще утеплювачі, виконані з листового пінополістиролу. Зовнішню і внутрішню кладку ведіть одночасно. Зробіть більш привабливим фасад. Використовуйте облицювання цеглою.