Як зробити кабельне ТБ. зробити кабельне телебачення.

Кабельне телебачення - це модель телевізійного мовлення, в якій телесигнал поширюється за допомогою високоякісного сигналу, що передається через кабель. Розвиток телевізійних технологій призвело до того, що існує великий вибір компаній, які надають дану послугу.
Інструкція
1
Щоб провести у ваш будинок кабельне телебачення, першим ділом, потрібно вибрати компанію-постачальника і укласти з нею договір. Уважно вивчіть всі пункти договору, наприклад, чи входить у вартість підключення прокладка кабелю всередині квартири, настройка каналів, технічна підтримка і т.п. Також зверніть увагу, в якому порядку розривається договір.
2
Після того, як ви уклали договір, вам потрібно придбати необхідний метраж кабелю для прокладки його всередині квартири. Також купите розгалужувач, якщо у вас в квартирі кілька телевізорів. Доплачувати за це додатково не потрібно, так як ви платите за точку доступу. Кабель можна використовувати як коаксіальний, так і оптоволоконний.
3
Прокладіть кабель, бажано «запасовать» його під плінтус, щоб уникнути в подальшому його механічних пошкоджень. Встановіть разветвители і підключіть до одного виходу джерело сигналу, а до іншого - кабелі, які будуть підключені до телевізора.
4
Якщо є додаткова телеприставка, то підключіть і її до ТВ-приймача. За допомогою неї ви можете записувати телепрограму, ставити на паузу передачу, що йде в прямому ефірі, і продовжувати перегляд через деякий час саме з цього місця. Налаштуйте канали і насолоджуйтеся переглядом.
5
Також можна підключити кабельне телебачення до вашого персонального комп'ютера. Придбайте ТВ-тюнер. Підключіть його до комп'ютера і автоматично встановіть необхідні драйвери. З'єднайте ТВ-тюнер і абонентську приставку за допомогою інфрачервоного передавача. Далі на ПК зайдіть в «Пуск» і натисніть «Виконати». Введіть команду «Налаштування ТВ-сигналу». У діалоговому вікні буде доступно меню налаштування кабельного телебачення. Запрограмуйте потрібні вам канали, налаштуйте чіткість і збережіть. Можете приступати до перегляду.
Розвиток цифрових технологій призвело до того, що переглядати кабельне телебачення можна тепер і через комп'ютер. Для цього потрібно придбати спеціальне обладнання і зробити деякі налаштування.
Вам знадобиться
  • - оптоволоконний кабель;
  • - абонентська приставка;
  • - ТВ-тюнер.
Інструкція
1
Спочатку придбайте ТВ-тюнер і абонентську приставку. Вони мають два види сигналу: цифровий та аналоговий, які відтворюються через Windows Media Center і стають тільки аналоговими.
2
Для початку підключіть ТВ-тюнер і абонентську приставку через розгалужувач до мережі, так як всі джерела сигналу повинні мати живлення. Встановіть випрямляч напруги для усунення перебоїв з живленням від мережі. Також встановіть станцію APS для запобігання аварійного вимкнення, так як це призведе до пошкодження налаштувань.
3
Підключіть кабель від ТБ-тюнера або абонентської приставки до персонального комп'ютера з додатком Windows Media Center. Прокладаючи кабель, зверніть увагу на його розташування. Укладайте його так, щоб уникнути пошкодження. Якщо у вас декілька комп'ютерів, на яких ви хочете переглядати телебачення , то необхідно до кожного підключати ТВ-тюнер і абонентську приставку.
4
Тепер підключіть інфрачервоний передавач, який йде в комплекті з ТВ-тюнером, до приставки і до комп'ютера. У ньому також є пульт дистанційного керування. Передавач автоматично встановить необхідні драйвери. Для повноцінної роботи виконайте перезавантаження вашого персонального комп'ютера.
5
Зайдіть в «Пуск» і виберіть «Виконати». Далі знайдіть команду «Параметри ТВ-сигналу» і виконайте програмування системи на різні канали. Вам буде доступна настройка чіткості «спійманого» каналу і якості звуку. Також можете зберегти всі канали в пам'яті під зручними для вас цифровими значеннями.