Як навчитися кататися на роликах спиною вперед.

Катання на роликах - це модно і корисно. Корисно тому, що зміцнює здоров'я, розвиває координацію, витривалість і спритність, допомагає підтримувати форму. Багато хто з нас, освоївши роликові ковзани, мріють навчитися кататися на роликах спиною вперед. Їзда спиною вперед спочатку вимагає великих зусиль, але найголовніше - це перебороти страх і скористатися наступними вправами.
Інструкція
1
Навчіться дивитися через плече, коли будете освоювати катання заднім ходом.
2
Для впевненості і стійкості одну ногу поставте трохи попереду, хоча б на полботинка. Ноги трохи зігніть в колінах - так легше зберегти рівновагу.
3
Обов'язково на коліна та лікті надягайте захист, щоб уникнути травм.
4
Знайдіть відповідний майданчик з гарним асфальтом. Чудово, якщо там будуть об'єкти (стіни будинків, лавки, паркан тощо), від яких ви зможете відштовхнутися руками. Відштовхніться від якого або об'єкта і трохи спиною вперед прокотіться. Повторіть цю вправу і постарайтеся запам'ятати відчуття.
5
Потім потренуйтеся виконувати більш складні вправи, наприклад, «Пісочний годинник». Вправа так назвали тому, що ролики залишають слід, що нагадує форму пісочного годинника.
6
Ноги спочатку розходяться в сторони, потім сходяться назад і знову расходятсяЗайміте положення ноги разом, п'яти трохи в сторони, носочки разом. Злегка зігнувши коліна, почніть виштовхувати ролики, розпрямляючи ноги, потім знову їх з'єднувати разом. Швидкість збільшується саме за рахунок виштовхування.
7
Наступна вправа - «Вісімка» Малюнок від ваших ковзанів на асфальті нагадує вісімку, звідси і назва. Початкове положення: одна нога спереду, інша ззаду на невеликій відстані. Вправа схоже на попереднє («Пісочний годинник»), але в "вузькому" місці "годин" одну ногу потрібно завжди ставити спереду, а іншу - ззаду. При русі стежте, щоб траєкторії від сліду роликів перетнулися.
8
Наступна вправа - «Розворот в стрибку» Це нескладний трюк. Ще колеса роликів не відірвалися від землі, а ви вже починаєте виконувати невеликий поворот тіла. Виконуєте невеликий стрибок вгору і переставляєте ролики в потрібне положення.
9
Але пам'ятайте, що під час виконання стрибка ролики не розлітаються в різні боки, а їх потрібно поставити в подовжню стійку, так як ця позиція стійкіше. Даний розворот можна виконувати як на високій, так і на середній швидкості. Виглядає він дуже ефектно. Ось такі вправи варто освоїти для початку, щоб навчитися кататися вперед спиною.