Як робити артефакти.

Створюючи артефакти , ви перетворюєте звичайний предмет в магічний елемент. Враховуйте головна умова, щоб у об'єкту вашого впливу було енергетичне тіло, з яким ви будете взаємодіяти. Будь побутовий предмет має нейтральне рівновагу енергій, він індиферентний до навколишнього середовища, тому не може здійснювати магічного впливу. Ви повинні активувати його енергетичне поле, створити інформаційну матрицю. Зробити це можливо кількома способами.
Інструкція
1
Впливайте часом. Покладіть предмет в магічно активне місце. По-перше, в будь-якому регіоні існує нескінченна безліч таких місць. По-друге, вам не доведеться витрачати на створення артефакту ніяких особливих зусиль чи здібностей. Потрібно всього лише організувати транспортування предмета. Негативні сторони цієї методики полягають в тому, що для того, щоб предмет зарядився, вам доведеться чекати досить багато часу, як мінімум півроку. Ще краще витримати артефакт в разів двадцять довше, якщо у вас є гарантія, що його не поцуплять там.
2
Використовуйте символьне значення. За довгі тисячоліття існування людства символи за рахунок багаторазового вживання залишили своє кліше в інформаційному полі планети. Нанести їх на будь-яку поверхню, щоб наділити предмет нової інформаційної матрицею. Наприклад, ви можете використовувати скандинавські руни, символи кельтів, Сходу і кабали. Перевага такого способу створення артефакту полягає у відносній простоті. Складність у тому, що ви повинні не тільки знати, а й усвідомлювати значення символів, які збираєтеся зобразити. Враховуйте географічну прив'язку деяких з них. Пам'ятайте, що руна може виглядати інакше, ніж якість, якою вона володіє.
3
Проведіть ритуал, який в наші дні є традиційним порядком здійснення магічного дії. Підійдіть до питання фундаментально, адже ви зацікавлені не в тому, щоб викликати дощ або вигнати духів. Пам'ятайте, що складність проведення маніпуляцій тільки зовнішня, а часто просто уявна. Ви, як творець артефакту будете повноцінним керівником процесу, визначте його з початку до кінця і отримаєте саме той предмет, який вам потрібен.
4
Використовуйте комбіновану методику. Всі з перерахованих способів перетворення предметів у артефакти можна за своїми можливостями поєднувати. Так ви знизите недоліки одних способів і, навпаки, підсилите гідності інших.
Майже чотири мільйони людей з усього світу, почувши слова «артефакт Витоку», лише загадково посміхнуться, вдаючись до спогадів про стрибки по островах і пошуках дивних персонажів з невимовними іменами. Мова йде про гру Aion, в якій, що називається, квест на квесті їде і квестом поганяє. Ця теза особливо підходить для місії з артефактом Витоку.
Вам знадобиться
  • - камінь активації артефакту;
  • - рецепт каменю активації артефакту;
  • - наявність ігрової валюти Aion;
  • - алхімічні навички персонажа не нижче 199.
Інструкція
1
Артефакт Витоку - потужний предмет, який у всесвіті Aion володіє силою повертати час назад і повертати пам'ять. Артефакт цей можна знайти на острові Рейбен в Арешурате, однак просто знайти - тільки півсправи. Активізувати артефакт можна за допомогою спеціального каменю. Щоб активізувати артефакт Витоку, використовуйте контекстне меню каменю активації артефакту стандартним для гри способом (в меню інвентарю).
2
Якщо у вас немає каменю активації артефакту, ви можете отримати його в якості нагороди за виконання таких завдань як «Битва з асмодіане 5-го рангу» і «Вбивство елійскіх воїнів 5-го рангу». Це необов'язкові завдання, що вимагають як мінімум 25 рівня, достатньої підготовки персонажа і його оснащеності.
3
Більш простий спосіб отримати необхідну кількість каменів активації артефакту - створити його самому. Для цього необхідно, по-перше, володіти рецептом створення каменю активації, а по-друге, рівнем володіння алхімією не нижче 199 одиниць незалежно від раси. Таким чином, недостатньо «прокачати» в плані алхімії персонажу, в даному випадку вигідніше буде битися в Арешурате з асмодіане або еллійскімі воїнами. Для створення каменю активації необхідні каталізатор (11 одиниць), простий магічний кристал (3 одиниці), простий камінь мудрості (5 одиниць) і ефірний кристал (16 одиниць). Камені і кристали в даному випадку також можна отримати за допомогою алхімії.
4
Гравцеві, сконцентрувавшись на скопідомстве і накопительстве, можливо, вигідніше буде просто придбати заповітний камінь активації артефакту на найближчому аукціоні всього за якихось 10 тисяч Кінари. Для когось, втім, така сума може здатися астрономічної, проте в ряді випадків іншого виходу просто може і не виявитися - в силу фізичної недорозвиненості персонажа або відсутності досвіду роботи з хімічними реагентами і пробірками.
Зверніть увагу
За виконання місії «Пророцтво», в якій так необхідно активізувати артефакт Витоку, гравець отримує цілу гору скарбів: стихійний камінь відродження, магічний камінь польоту, срібну монету або навіть цілий ящик з срібними монетами.