Як оформити першу сторінку в рефераті. оформлення титульного аркуша реферату казахстан.

Підготовка рефератів - один з найпоширеніших видів навчальної роботи. Щороку з ними стикаються тисячі студентів і школярів. Головне призначення рефератів полягає в тому, щоб продемонструвати, наскільки учень вміє працювати з навчальним матеріалом і як добре він володіє прийнятими у вітчизняній науці правилами оформлення наукових праць. На жаль, не тільки школярі, а й студенти часто не знають, як потрібно правильно оформити реферат.
Інструкція
1
Головне, що потрібно пам'ятати - реферати, як і будь-яка інша наукова робота, завжди оформляються відповідно до встановлених правил ГОСТу. Це значить, що незалежно від теми і предмета, реферат завжди повинен включати в себе титульний лист, план, основний текст і список використаної літератури. Причому особлива увага повинна бути приділена правильному оформленню головною, титульної сторінки, яка містить основні відомості про рефераті .
2
Навіть якщо ваш реферат написаний від руки, титульний аркуш постарайтеся оформити в друкованому вигляді. У самому верху посередині сторінки надрукуйте прописними буквами (капс) повна назва міністерства чи державного відомства, до якого відноситься ваш навчальний заклад. Щоб не підганяти рядки вручну, при роботі з комп'ютером зручно використовувати опцію «Вирівнювання по центру». Рядком нижче, також прописними літерами, напишіть повну назву вашого навчального закладу.
3
Потім відбийте кілька порожніх рядків так, щоб курсор знаходився приблизно в середині аркуша і напишіть назву реферату малими літерами. Зверніть увагу, що слово «тема» і лапки тут ставити не потрібно. Під назвою теми вкажіть тип роботи і предмет, за яким вона підготовлена. Приміром, «Реферат по філософії». Лапки тут також не ставляться.
4
У нижній частині сторінки з правого боку напишіть свої прізвище та ім'я, також вкажіть клас або курс. Потім відступите пару порожніх рядків і напишіть ПІБ та посада вашого наукового керівника. Якщо він має якусь вчений ступінь, це потрібно також вказати в скороченому вигляді - С.В. Петров, к.ф.н. (С.В.Петров, кандидат філософських наук).
5
У самому низу титульного аркуша строго по центру вкажіть назву міста, в якому знаходиться навчальний заклад і рядком нижче - рік написання роботи. Зверніть увагу, що рік вказується тільки цифрами без написання слова «рік» або букви «р» з крапкою.