Як знайти в інтернеті потрібну інформацію. Як шукати інформацію в інтернеті.

Мережа інтернет об'єднує в собі мільйони серверів, на яких розміщено величезна кількість сайтів і окремий файлів, що містять найрізноманітнішу інформацію . В інтернеті, за рідкісним винятком, можна знайти все, але для цього необхідно грамотно користуватися пошуковими серверами.
Інструкція
1
Коректний питання, що задається пошуковій машині, повинен складатися як мінімум з двох ключових слів, тоді пошуковику буде набагато простіше відшукати для вас необхідну інформацію . Якщо ви хочете купити диван, то введення слова «диван» в пошуковик буде недостатньо, краще уточнити запит, додавши місто, в якому ви живете. Якщо ви хочете дізнатися ціну дивана, додайте в запит слово «ціна».
2
Не слід вводити в пошукову машину занадто довгий запит. Наприклад, замість фрази «класифікація дерев листяних порід в середній смузі Росії» правильніше буде набрати «листяні породи середня смуга». Запит стане більш загальним, але в цьому випадку в нього потрапить більше сторінок, що містять потрібну інформацію .
3
Для пошуку необхідної інформації використовуйте різні пошукові машини. Незважаючи на те, що всі пошуковики побудовані на загальних принципах, алгоритми у них все-таки різняться. Тому цілком може статися так, що сторінка, яку не зміг знайти Yandex, видасть Google.
4
Не обмежуйтеся однією сторінкою результатів. Найчастіше, необхідна інформація може міститися на другої, третьої і навіть п'ятій сторінці.
5
Користуйтеся розширеним пошуком, який є у багатьох пошукачів. Такий пошук відсіє непотрібну інформацію і допоможе знайти документи певного формату і на необхідному мовою. Якщо вам, наприклад, потрібно знайти якусь новину, можна скористатися розширеним пошуком за датою поновлення документа.
6
Використовуйте для пошуку інформації підказки. Працюють вони таким чином: ви починаєте вводити запит, а в спливающем вікні з'являються списки, які можна вибрати, полегшивши процес набору запиту.
Корисна порада
Часто під гіперпосиланням можна зустріти наступну інформацію: «Цей сайт загрожує безпеці вашого комп'ютера». Краще убезпечити свою систему і утриматися від відвідування подібних ресурсів.