Як продати кільце.

Кільце символізує не тільки статус власника, але і є найдавнішим аксесуаром людини. Якщо ви хочете продати його, то найкращий спосіб, щоб про це дізналося якомога більше людей.
Вам знадобиться
  • - телефон
  • - інтернет
Інструкція
1
Оберіть спосіб продажу: опитування знайомих, газетні оголошення, інтернет, ломбард, комісійний магазин. Підготуйте кільце до продажу: пополіруйте і прочистите спеціальними засобами, щоб воно сяяло як нове. Придумайте красиву легенду, щоб красиво піднести товар прискіпливому клієнту. Приміром, зверніть увагу на унікальність, антикварних та цінність ювелірної прикраси. Можна сказати, що воно подаровано або привезено з далекої поїздки, але, на жаль, не підходить вам за розміром. Не старайтесь акцентувати те, що кільце - символ втраченої любові або пам'ять давно померлої бабусі.
2
Дізнайтеся у своїх знайомих, не хотіли б вони придбати кільце. Додайте оголошення про продаж в інтернеті, або на спеціалізованих сайтах і форумах, або в соціальних мережах. Вашу новинну стрічку побачать всі друзі та знайомі. Шанси на продаж зростуть, якщо ви переглянете газетні або інтернет-оголошення про попит на прикраси та аксесуари. Робіть самі перші кроки - зв'язуйтеся і зустрічайтеся з потенційними покупцями, домовляйтеся про взаємовигідною ціною аксесуара, по можливості торгуйтеся. Відмінний шанс вдало продати кільце понад реальну вартості пропонують різні інтернет-аукціони. Ваше завдання - зареєструватися і починати торги з продажу ювелірної прикраси.
3
Використовуйте ломбарди або комісійні магазини, якщо поспішайте з продажем. Приміром, в ломбарді ви можете поставити свою ціну, а потім просто не викупити кільце, отримавши всі гроші за вказаною ціною. Однак важливо знати, що в ломбарді вам можуть запропонувати суму тільки від 10 до 15 відсотків від істинної вартості кільця, так як приймають ювелірні прикраси як лом.
4
Будьте уважними при здійсненні операції, в момент отримання грошей. Взаємний обмін кільця і грошей краще здійснювати при свідках в досить багатолюдних місцях (кафе, парки, бібліотеки, магазині).
Корисна порада
При продажу кільця важливо знати розмір, метал з якого кільце зроблено, і визначити для себе ціну аксесуара, яку хочете отримати при угоді.