Як відновити батарею телефону. Як відновити акумулятор телефону.

Багатьом знайома ситуація, коли за рік-півтора користування мобільним телефоном, заряду його батареї вистачає на все більш короткі терміни. Це відбувається через те, що використовувані в акумуляторах матеріали розраховані на роботу протягом певного часу.
Вам знадобиться
  • Акумулятор телефону, джерело живлення з регулюванням сили струму, напруги та індикаторами, реостат.
Інструкція
1
Є кілька способів відновлення батареї телефону . Найдоступніший з них - «лікування» батареї за допомогою підвищення напряженія.Для цього підключіть вольтметр і навантаження паралельно акумулятору і розрядите його до 1 В. При цьому уважно контролюйте напругу, не повинно бути падіння нижче 0,9 В. Періодично контролюйте температуру - вона не повинна піднятися вище 50 градусів, якщо ж це сталося, вимкніть навантаження, поки батарея не охолоне до кімнатної температури. Далі, після розрядки до потрібного значення, дочекайтеся нормалізації процесів в елементі. Це займе приблизно 10-15 хвилин.
2
Підключіть амперметр послідовно до акумулятора телефону , а вольтметр і джерело живлення - паралельно, один контакт до полюса батареї, інший - до вільного контакту встановленого амперметра. Після цього щільно закріпіть на акумуляторі термодатчик або термореле. Для точніших показань можете скористатися термопастой. Встановіть регулятор напруги підключеного джерела живлення на мінімальну напругу і почніть плавно піднімати напругу, щоб сила струму на приладі досягла значення десятої частини повної ємності акумулятора. Наприклад, для батареї ємністю 1200 мА максимальним значенням буде сила струму 120 мА.
3
У міру зниження сили струму, поступово підвищуйте напругу. Спочатку один раз в 5 хвилин, після години - щогодини. Після досягнення напруги 1.5 В, припиніть його підвищення і залиште акумулятор на зарядці. Після того як сила струму знизиться практично до нуля (приблизно через 4-6 годин), відключіть зарядку і почекайте 20-25 хвилин, поки всі процеси в батареї нормалізуються. Після цього повністю зарядіть батарею. Для досягнення хороших результатів необхідно провести цю операцію 2-3 рази.
Корисна порада
Для стабілізації тривалості роботи акумулятора на одному заряді повторюйте описані дії раз на півроку.