Як встановити гігієнічний душ. гігієнічний душ з вбудованим термостатом.

У наш сучасний час біде стає все більш звичним сантехнічним обладнанням, яке люди встановлюють у своїй квартирі, проводячи ремонт ванної кімнати. Але далеко не всі, хто хотів би обзавестися цим гігієнічним приладом, можуть собі це дозволити. І справа навіть не в ціні, все набагато банальніше - брак місця в санвузлі. Природно що, «розтягнути» приміщення на кілька квадратних метрів не вийде. Так що ж доведеться через це жертвувати комфортом і чистотою?
Інструкція
1
Не варто впадати у відчай. Не так давно виробники сантехнічного обладнання розробили дуже цікавий прилад, який здатний не тільки замінити біде за своїми властивостями, але і значно заощадити місце при установці. Називається таке пристосування гігієнічний душ і являє він собою суміш біде і звичайного душ а.
2
Гигиенический душ , так само як і біде, призначається для здійснення гігієнічних процедур, але при цьому він набагато компактнішою і цілком підходить для невеликих санвузлів. Для того щоб встановити гігієнічний душ , зовсім необов'язково проводити ремонт ванної кімнати. Досить зовсім небагато часу, щоб підключити його до наявних комунікацій і користуватися собі на втіху.
3
Гигиенический душ представлений виробниками в різних варіаціях. Він може бути вбудований в сидіння з кришкою для унітазу або безпосередньо в унітаз. Також такий душ встановлюють на раковину, розташовану поруч з унітазом, для цього на ній ставиться спеціальний змішувач, в якому передбачено підключення гігієнічного душ а.
4
Як правило, гігієнічний душ включає в себе душ євою змішувач холодної і гарячої води, спеціальний посилений гнучкий шланг, гігієнічну лійку з кнопкою, яка регулює подачу води. В гігієнічному душ е можна регулювати не тільки подачу води, але і використовувати різні варіанти її подачі. Завжди є можливість скористатися функцією декількох струменів або ж однією.
5
Принцип роботи гігієнічного душ а досить простий. Після того, як відкрили воду, вона починає текти з виливу змішувача, одночасно з цим потрапляючи в душ євою шланг і створюючи там необхідний тиск, яке утримує встановлений в лійці клапан. Після натискання клавіші на лійці вода перестає текти з виливу і починає подаватися через душ . Головне після використання душ а - перекривати воду, інакше існує ймовірність швидкого виходу з ладу агрегату.
6
Чи не виникне жодних проблем і з кріпленням гігієнічного душ а, так як його можна розмістити на стінці в найбільш зручному місці, але, звичайно ж, в межах довжини шланга.
7
На думку споживачів найбільш зручним варіантом визнаний гігієнічний душ з вбудованим термостатом. Він має деякі переваги перед звичайним змішувачем для душ а: Економія води, так як відпадає необхідність щоразу налаштовувати потрібну температуру води. Досить встановити на термостаті змішувача комфортну температуру, і він сам змішає воду в необхідних пропорціях.В випадку, якщо в системі водопостачання трапиться перепад тиску, то це залишиться непомітно для споживача, так як термостат моментально підмішати необхідну воду, що позбавить від неприємного відчуття.
8
Крім того, що гігієнічний душ дуже зручний при використанні за прямим призначенням і абсолютно не заважає прибирати санвузол, його так само можна використовувати для набору води в господарських цілях.
9
Якщо ж все-таки хочеться чогось більш комфортного, то можна придбати сидіння для унітазу, в яке крім душ а може бути вбудований ще й фен, а управління здійснюватися пультом. Але цей розкішний і цікавий варіант, звичайно ж, обійдеться набагато дорожче.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jJtc587AUlk