Як відпочити на Балі.

Балі - один з найкрасивіших островів в світі. Він розташований у Південно-Східній Азії і омивається Тихим і Індійським океанами. Острів Балі по праву вважається одним з найкрасивіших курортів Азії. Відпочинок там задовольнить смак найвибагливішого любителя екзотики. М'який тропічний клімат, мальовнича природа, захоплюючі екскурсії, шикарні готелі Балі , кристально-чисті прибережні води не залишать вас байдужими.
Вам знадобиться
  • - путівка турфірми,
  • - авіаквитки.
Інструкція
1
Оберіть курорт Балі , виходячи зі своїх переваг. Курорт Нуса Дуа призначений для комфортного і респектабельного отдиха.Для любителів серфінгу прекрасно підійде Кута Біч. Також цей курорт Балі сподобається молодим туристам своїм аквапарком, нічним ринком, торговими центрами, дискотеками до утра.Семейним парам сподобаються готелі і тиха бухта містечка Джімбаран.Для любителів риболовлі невеликий курорт Танджунг Беноа здасться справжнім раем.Спокойно відпочити дозволить найстаріший курорт Балі , Санур, завдяки комфортній і привітною обстановці.
2
Приїжджайте на відпочинок на Балі , якщо ви любитель серфінгу. Хвилі Балі вважаються однією з головних визначних пам'яток острова. У Куті є школи серфінгу. Для новачків пляжна хвиля там ідеальна.
3
Зустрітися з місцевою кухнею. Зайдіть в місцеві традиційні придорожні закусочні, звані варунгамі. Тут за невелику плату можна насолодитися національною кухнею Балі .Попробуйте балийские шашлики - сате, смажений рис - горенг або гострий суп - Гулей. І не забудьте про морепродукти.
4
Пориньте в культуру острова Балі . Відвідайте Академію різьблення та живопису в місті Убуд. Там туристи зможуть ознайомитися з мистецтвом виготовлення батіка, традиційної індонезійської тканини. Візерунок на неї наносять розплавленим воском.Сувеніри, предмети побуту, батикових сукні можна придбати на Балі в будь лавке.Чтоби більш повно ознайомитися з культурою острова Балі , відвідайте індуїстські храми. Для відвідин храму потрібно обов'язково надіти на себе саронг, довгу накидку. Храми в звичайний час пустують і оживають під час релігійних фестивалів і свят. Під час фестивалів з'їжджаються тисячі паломників. Після закінчення маніфестацій організовуються виставки прикладних мистецтв і танцювальні уявлення. З 17 червня по 15 липня проходить Фестиваль мистецтв у місті Денпасар. Цілий місяць туристи можуть насолоджуватися парадами, театральними виставами, конкурсами квітів, ляльковими шоу, танцями.
5
Відвідайте ринки і магазини. Сміливо торгуйтеся і знижуйте ціну. На Балі можна купити вироби зі срібла, дерев'яні картини, тканини і одяг з батика, батикових картини.
6
Здійсніть захоплюючу екскурсії в Ліс мавп. Побувайте у вулкана Кінтамані, біля озера Братан, хто дарує молодість. Відвідайте крокодилячу ферму і зробите сафарі на слонах. Відпочинок на Балі не залишить вас байдужими.
Зверніть увагу
Намагайтеся не з'являтися на Балі в громадських місцях без сорочки або в купальному костюмі. Так само неприпустимі тут на людях обійми і поцілунки. Перед моляться балійців не можна стояти.
Корисна порада
Запасіться ліками. Так як через незвичній кухні може захворіти желудок.Отдихая, не перебуваєте на сонці занадто довго.