Як виховати посидючість.

У міру того, як у сім'ї підростає маленька єгоза, батьки все частіше хапаються за голову. Якщо вчасно не зацікавити дитину іграми, які вимагають уваги, з нього виросте дорослий непосида. Якщо дітей ще можна постаратися захопити яскравими предметами або повчальною казкою, то «доросла» не «strong> посидючість усувається самостійно.
Інструкція
1
Дітям властиво переключатися з одного предмета на інший, адже вони кожну хвилину розвиваються і пізнають навколишній. У міру дорослішання дитина або сам зацікавлюється якоюсь справою, або утримати його на місці хоч п'ять хвилин намагаються батьки. Якщо у вас непосидючий малюк, намагайтеся «заразити» його яким-небудь захопленням: грайте в ігри змагального характеру, розмовляйте, разом готуйте їжу або утюжьте речі - головне проявити чудеса акторської майстерності - залучити його в процес.
2
Якщо дитина сам зацікавився яким-небудь «сидячим» заняттям, намагайтеся не відволікати його, інакше він миттєво переключиться на вас. Дитина попросив вас зробити щось разом з ним? Ні в якому разі не відмовляйте. Збирайте з ним конструктор, разом читайте, грайте сценки, тренуйтеся в правописі, малюючи букви. Ще краще, якщо ви зробите щось першим. Наприклад, намалюйте кінь самі, а потім попросіть сина або дочку намалювати її теж.
3
Заохочуйте дитину, якщо він не просто зміг посидіти на одному місці, а зробив уроки, прибрав за собою іграшки, повозився з молодшим братиком чи сестричкою. Але не обнадіює його заздалегідь: «Якщо ти прочитаєш цю казку, дам тобі шоколадку». Обіцянки будуть збивати його з пантелику, і дитина буде швидко читати ту ж казку, чи не запам'ятовуючи її, аби отримати солодке.
4
Дорослі, навпаки, здатні віддавати собі звіт в тому, що, наприклад, працювати над проектом щодня кожні три години необхідно, щоб втілити його в життя і отримати винагороду. Це означає, що дорослим необхідно більше думати про результат, налаштовуватися на досягнення мети, щоб змусити себе сісти і зайнятися справою. А похвалу для дорослих ще ніхто не відміняв. Якщо ваша близька людина довго сидить за одним і тим же заняттям, не пропустіть хвилинки відзначити його посидючість словом або невеликим сюрпризом.