Як зробити машину з коробки. Як зробити з коробці стійло для іграшкових коней.

У кожному будинку є коробки від взуття, побутової техніки та інших товарів. Деякі викидають непотрібну упаковку; більше заповзятливі господарі використовують її в господарстві і навіть майструють з неї вироби. З картону можна вирізати різноманітні фігури, красиво оформляти короб і не бояться його псування - дістати матеріал для нових творінь можна в будь-якому магазині (і деколи безкоштовно). Спробуйте зробити машину з коробки - навіть якщо іграшка зламається або набридне вашій дитині, її можна буде легко переробити або замінити новою.
Вам знадобиться
 • - картонна коробка (одна або декілька);
 • - ножиці довгі і манікюрні;
 • - дріт;
 • - циркуль;
 • - плоскогубці;
 • - кольоровий папір;
 • - фольга;
 • - гуаш і пензлик;
 • - канцелярський клей;
 • - 4 пластикові або паперові тарілки;
 • - болт і гайка;
 • - іграшковий кермо.
Інструкція
1
Відокремте всі бічні кришки від картонної коробки . Для виготовлення іграшкової машини вам підійде упаковка будь-якого розміру з щільними стінками.
2
Накресліть за допомогою циркуля на відрізаних кришках чотири однакових гуртка. Це колеса майбутньої саморобної іграшки. У центрі намальованої окружності виконайте наскрізні отвори гострими манікюрними ножицями.
3
Переверніть коробку верх дном і відзначте з боків точки для дротяних стрижнів, на які ви будете насаджувати колеса. Вони повинні бути на одному рівні, тому розрахуйте все абсолютно точно. Проробіть маленькі наскрізні отвори в коробці і вставте в них дріт. Осі необхідно зробити довгими (ширина коробки плюс 10 см - по 5 з кожної сторони), щоб забезпечити запас для подальшої фіксації.
4
Нанизати картонні колеса на дротяні стержні і перевірте, чи вільно вони обертаються. Тепер гарненько закріпіть їх, закрутивши з лицьового боку кожної «шини» дріт мотком. Для цього зручно користуватися плоскогубцями.
5
Зробіть вікна і дверці машини з кольорового паперу, а фари - з фольги. Пожвавите саморобку аплікацією. На віконця можна наклеїти паперові фігурки чоловічків або звірів. У вас вийшов забавний і простий у виготовленні автобус.
6
Візьміть іншу коробку поменше, якщо хочете виготовити картонну машину з кузовом. «Кабіну» переверніть верх, а «кузов» - вниз дном. Зазначеним способом приробити колеса, наклейте паперові деталі. Частини саморобної машини скріпіть дротом, закрученої на обох кінцях зчеплення.
7
Оклейте кілька картонних коробок яскравою різнокольоровим папером і прикріпіть один до одного «вагони». Колеса можна не робити - цей веселий поїзд можна використовувати для зберігання різноманітних дитячих дрібниць: книжок, іграшок та іншого.
8
Нарешті, саморобну кабіну з коробки можна надіти на майбутнього автомобіліста і відправити його в «поїздку». Для цього видаліть бічні кришки упаковки, виріжте в дні отвір для голови і оформите картонну машину. Пофарбуйте її гуашшю, наклейте дверцята і фари. Колеса зробіть декоративними, прикріпивши невеликими болтами по дві одноразові тарілки з паперу або пластика з кожного боку. Для повноти картини дайте дитині в руки іграшковий кермо або склейте його своїми руками з відрізаних кришок.
Іграшки з підручних засобів нерідко подобаються дітям навіть більше, ніж покупні. І це зрозуміло: іграшка робиться разом з мамою чи татом, дорослі вкладають у неї частину своєї душі. І такої іграшки вже точно ні в кого немає. Матеріал для виготовлення іграшкової машинки завжди знайдеться будинку або у дворі.
Вам знадобиться
 • - сірникову коробку;
 • - клей ПВА;
 • - клей «Момент» або будь-який універсальний;
 • - кольоровий скотч або залишки самоклеющейся плівки різних кольорів ;
 • - 4 невеликі кришки від пляшок або бульбашок;
 • - шматок дроту або в'язальний спиця;
 • - шило;
 • - ножиці ;
 • - ніж.
Інструкція
1
Відкрийте сірникову коробку. З кришки зробіть кабіну, з коробки - кузов. Для цього кришку достатньо поставити вертикально і приклеїти її до самої маленької частини коробки. Нижні лінії кабіни і кузова повинні бути на одному рівні, інакше буде проблематично поставити машину на колеса.
2
Викроїте дно кузова. Можна спочатку накреслити все робили на папері. Кузов оклейте зовні і зсередини. Виріжте 2 прямокутника, рівних площі дна. Наклейте їх всередину коробки і знизу. Виріжте смужку, довжина якої дорівнює периметру, а ширина - висоті кузова. Наклейте її на внутрішню частину кузова. Для зовнішньої його частину виріжте таку ж смужку, тільки без однієї короткої сторони.
3
Кабіну почніть обклеювати з верхньої площини. Прямокутник повинен бути трохи більше, щоб можна було наклеїти його на межі коробки. Такий же прямокутник приклейте знизу. Для бічних сторін виріжте стрічку, ширина якої дорівнює висоті кабіни, а довжина - периметру без задньої стінки. Для задньої стінки виріжте прямокутник висотою від верху кабіни до кузова. Зробіть з скотча або плівки іншого кольору віконця - маленькі квадратики. Можна зробити і двері, наклеївши на бічні частини кабіни прямокутники.
4
Шилом проколіть наскрізь кабіну. Проколи повинні знаходитися на відстані приблизно 0,5 см від нижньої лінії, приблизно на середині кабіни. Точно такі ж проколи зробіть на кузові, відступивши від задньої лінії це ж відстань. Розмір дірочок повинен бути таким, щоб туди вільно увійшла поволока.
5
Відріжте від шматка дроту 2 осі. Довжина їх повинна бути трохи більше ширини машинки, щоб туди можна було прикріпити колеса, і ще залишився зазор. Вставте шматки дроту в отвори на кабіні і кузові. Змастіть кінці клеєм і приклейте пробки від маленьких пляшок зовнішньою стороною назовні.
Корисна порада
Машинку можна зробити з будь коробки, відповідної за розміром. Вона може бути і покрупнее.Подобрав підходящу за формою пластикову пляшку (наприклад, з-під шампуню), можна зробити навіть гоночний автомобіль.