Як використовувати ТВ-тюнер.

Сучасні персональні комп'ютери можна використовувати як звичайні телевізори. Для це необхідно придбати і підключити спеціальний ТВ- тюнер . Вони бувають різних типів: вбудовані і зовнішні.
Вам знадобиться
  • - ТВ-тюнер - 1 шт;
  • - оптоволоконний кабель;
  • - абонентська приставка - 1 шт.
Інструкція
1
ТВ- тюнер - це вид телевізійного приймача, призначений для відтворення телесигналу на монітор комп'ютера. Насамперед уточніть, чи є в материнській карті вашого персонального комп'ютера вбудований ТВ- тюнер . Для цього візуально огляньте задню частину процесора. Вихід має аналогічний вид з «гніздом» під антену у звичайного телевізора.
2
Якщо вбудований телевізійний тюнер відсутня, необхідно придбати його. Якщо технічні характеристики вашого персонального комп'ютера дозволяють встановити вбудований ТВ- тюнер , придбайте його. Так можна уникнути непотрібних механічних пошкоджень апарату. Для ПК з відсутністю можливості підключення вбудованого тюнер а можна купити зовнішній ТБ-вихід і підключити його за допомогою USB-кабелю, який йде в комплекті.
3
З'єднайте ТВ- тюнер з персональним комп'ютером. Вставте диск з програмним забезпеченням в привід. Операційна система автоматично виявить нове обладнання і запропонує встановити драйвери. Натисніть кнопку підтвердження установки. Після виконання цієї операції перезавантажте ваш комп'ютер, щоб зміни вступили в силу.
4
Існує два типи з'єднання джерела телесигналу і комп'ютера: безпосередньо через ТВ- тюнер або через абонентську приставку. Абонентська приставка дозволяє записувати телепередачі і ставити на паузу програму, що транслюється в прямому ефірі, а також переглядати її пізніше. Підключіть інфрачервоний передавач у вільний USB-порт комп'ютера і в порт абонентської приставки. Далі буде встановлено автоматичне з'єднання. Перезавантажте комп'ютер. Якщо ви підключаєте кабель безпосередньо, просто вставте кабель в ТВ- тюнер .
5
Зайдіть в «Пуск» і натисніть «Виконати». Введіть у діалоговому вікні команду «Налаштування ТВ-сигналу». Налаштуйте канали і збережіть зміни. Приємного перегляду.