Як відправити факс через інтернет.

Послугами факсимільного зв'язку користується трохи менше половини населення Росії. В першу чергу, це зручний спосіб переправлення документів між секретарями компаній, відправки конфіденційної інформації. В основному здійснюється відправлення факсу із одного апарату на інший, але якщо його немає, можна скористатися інтернетом.
Інструкція
1
У глобальній мережі існує безліч програм по відправці факсових повідомлень через інтернет, ними можна користуватися як платно, так і безкоштовно. Але крім них, існує і можливість відправки листів онлайн.
2
Знайти програму можна в різних інтернет-пошуковиках. Даний софт може працювати як при підключенні до інтернету, так і в автономному режимі. При використанні останнього всі дані, відправлені факсом, будуть передані тільки після того, як буде встановлено з'єднання з інтернетом.
3
Перед відправкою слід відсканувати документ, який надалі потрібно відправити, на комп'ютер.
4
В інтерфейсі програми існує посилання "Відправити факс". Після натискання на неї система запропонує прикріпити необхідний документ і ввести номер абонента. Після заповнення всіх полів натисніть кнопку "Відправити". Ваше повідомлення надійде адресату найближчим часом.
5
Ще один спосіб відправки факсимільний повідомлень - онлайн ресурси. Знайшовши необхідний сайт, слід заповнити форму. Зазвичай в ній зазначаються координати одержувача, а також прикріплений файл, який необхідно відправити.
6
Деякі програми або інтернет-ресурси пропонують ввести номер відправника. Якщо ви хочете, щоб абонент, кому адресовано послання, бачив ваш номер, його слід вказати. При незаповнення даної графи у отримувача не відобразиться ваш номер або він буде некоректним.