Як замовити комп'ютер.

Комп'ютер став практично незамінним атрибутом життя. Подивитися прогноз погоди, дізнатися останні новини, поспілкуватися з друзями, оформити звіт - це далеко не весь перелік можливостей, які пропонують сучасні цифрові технології. Що робити, якщо наявний комп'ютер не задовольняє ваших потреб? Як замовити відповідний ПК?
Вам знадобиться
  • - інтернет;
  • - банківська карта або готівкові гроші.
Інструкція
1
Зайдіть на сайти великих магазинів техніки. Більшість з них пропонує вам здійснити покупку, не виходячи з дому. Цей варіант дозволить заощадити не тільки час, але й гроші. Найчастіше ціни при покупці через інтернет трохи нижче тих, що вказані на цінниках безпосередньо в самому магазині. Крім того, при замовленні комп'ютера через інтернет ви можете або самостійно забрати його з магазину, або оформити доставку на будинок. Оплатити покупку можна готівкою або за допомогою банківської карти.
2
Замовте компьютер в інтернет-магазині. На відміну від інтернет-версій звичайних пунктів продажів, з продукцією інтернет-магазину не можна попередньо ознайомитися. Купівля здійснюється виключно через інтернет. Зі списку пропонованих комп'ютерів виберіть той, який більшою мірою відповідає вашим запитам. Далі натисніть «Додати в корзину» і «Оформити замовлення». Вкажіть вашу контактну інформацію і зручний час для доставки товару. Через якийсь час з вами зв'яжеться оператор і уточнить всі деталі.
3
Якщо ви точно знаєте, що повинно бути всередині вашого комп'ютера, і ви не знайшли нічого подібного за прийнятною для вас ціною, зверніться в компанію зі складання комп'ютерів. На сайтах таких компаній ви можете вибрати всі бажані комплектуючі. Ознайомтеся з умовою складання комп'ютера. Деякі компанії здійснюють безкоштовну збірку при покупці комплектуючих на якусь певну суму. Готовий комп'ютер ви можете забрати самостійно або оформити доставку у зручний для вас час.
4
При будь-якому способі замовлення комп'ютера поцікавтеся строком гарантії та сервісним обслуговуванням. Особливо уважно поставтеся до зібраних з окремих комплектуючих комп'ютерам, бо термін гарантії кожної зі складових частин може бути різним.
Зверніть увагу
Користуйтеся послугами тільки перевірених компаній, які гарантують якість своєї продукції.
Корисна порада
Перед тим як замовляти комп'ютер сходіть в магазин і виберіть найбільш підходящий варіант.