Як прикрасити скло.

Свято - це час, коли хочеться, щоб все навколо було яскравим і красивим. Але нерідко при оздобленні інтер'єру забувають про вікна, а даремно. Адже відповідні святкової тематики різнокольорові малюнки, нанесені на прозоре скло і пронизані променями денного світла, створюють враження чарівної мозаїки і радують око. При цьому важливо, щоб малюнок було легко видалити зі скла, коли свята закінчаться. Безмежні можливості для творчості надає використання різних самоклеючих плівок.
Вам знадобиться
  • - рулон прозорої самоклеящейся папери;
  • - акрилові фарби, кисть;
  • - дрібна наждачний папір;
  • - клейка стрічка або скотч.
Інструкція
1
Продумайте декоративні мотиви або сюжет для прикраси вашого вікна. Намалюйте попередній ескіз і визначте, якими будуть розміри фігур в натуральну величину.
2
Наріжте прозору самоклеящуюся папір на прямокутні шматки відповідного для кожного мотиву розміру. Необхідно вирізати по дві однакових деталі для кожної фігури.
3
Дрібним наждачним папером трохи потріть гладку поверхню «самоклейки», щоб надати їй легку шорсткість - так фарба краще буде триматися на цьому матеріалі. Змахніть частинки утворилася пилу.
4
Щоб не забруднити стіл під час розфарбовування мотивів, захистіть його поверхню листом непотрібною паперу або клейонкою. На цьому покритті зафіксуйте за допомогою скотча вирізані й оброблені наждачним папером заготовки фігур.
5
Розфарбуйте шматки самоклеящейся паперу акриловою фарбою. Якщо ви вибрали в якості мотивів оформлення прості геометричні фігури, просто розфарбуйте заготовки довільними плямами або нескладним орнаментом (цю роботу можна доручити дітям). Якщо ж ви виготовляєте більш складні і конкретні малюнки, розфарбуйте їх відповідно до вашим ескізом. Намалюйте фарбами всі необхідні для оформлення мотиви. Дайте фарбі гарненько підсохнути.
6
Візьміть другу деталь мотиву і видаліть з неї паперову основу. Накладіть прозору плівку на намальований мотив. Притисніть до малюнка і розгладьте всі утворилися бульбашки повітря.
7
Намалюйте точні контури малюнків і виріжте їх. Дуже акуратно зніміть паперову основу з одержані мотивів. Переконайтеся, що разом з підкладкою ви не знімаєте шар фарби. Нижня поверхня малюнка повинна бути липкою після видалення паперової основи. Якщо ви все ж підчепили барвистий шар, приклейте його клеєм і підсушіть, а після цього знову спробуйте видалити підкладку.
8
Приклейте самоклеючі мотиви на скло, відповідно до намальованим ескізом або в довільному порядку.