Як включити проксі в Opera. Як включити проксі сервер в opera.

В деяких випадках для створення з'єднання з інтернетом потрібно включення і настройка режиму проксі-сервера . Більшість програм, які створені для роботи в мережі інтернет, забезпечено цим режимом, інтернет-браузери не виняток.
Інструкція
1
На прикладі браузера Opera можна показати, як підключити опцію «Проксі-сервер», у решті браузерах настройка робиться аналогічно, враховуючи тільки різні назви пунктів меню. Перш за все, вам необхідно встановити цю програму. Т.к. Opera є вільним програмним забезпеченням, скачайте її з офіційного сайту. Установка даної утиліти не вимагає яких-небудь глибоких знань, крім того, як натискати на кнопки «Далі», «Встановити» і «Готово».
2
Запуск програми здійснюється подвійним клацанням лівої кнопки миші по значку на робочому столі. Також програма відкривається через меню «Пуск»: в списку, натисніть пункт «Програми», потім натисніть на ярлик Opera. При першому запуску з'явиться вікно перевірки браузера за замовчуванням. Т.к. ви тільки встановили цей браузер, програмою за замовчуванням для інтернет-сторіночок він не може бути, тому натисніть кнопку «Так», якщо хочете зробити Opera браузером за умовчанням або кнопку «Ні» в іншому випадку.
3
Далі перед вами з'явиться вікно, в якому бажано зазначити верхній пункт «Продовжити з місця роз'єднання» і постійно вибирати його - Ця установка дозволить вам відновлювати вкладки, які були відкриті до моменту виходу з програми.
4
Натисніть верхнє меню «Інструменти», в списку, виберіть пункт "Налаштування" або натисніть клавіші Ctrl + F12.
5
У вікні, перейдіть до закладки "Додатково". У лівій частині вікна натисніть на підрозділ «Мережа», а в правій частині натисніть кнопку «Проксі-сервери».
6
У вікні «Проксі-сервери» необхідно заповнити наступні поля: HTTP (HTTPS), FTP, Gopher і WAIS. Незважаючи на те, що назви деяких пунктів ви можете не знати, заповніть всі поля, взявши дані з роздруківки, зробленої службою підтримки провайдера (дані проксі-сервера ). Після введення даних натисніть кнопку «ОК». Проксі-сервер налаштований, але ще не включений.
7
Для його включення натисніть клавішу F12 в головному вікні програми, в контекстному меню поставте відмітку напроти пункту «Включити проксі-сервери».