Як розпакувати папку.

Архивирование - ефективний і популярний спосіб стиснення різних файлів і папок, який зменшує їх обсяг. Заархівовану папку або файл завжди рано чи пізно буде потрібно розпакувати, і в цьому можуть іноді виникати складнощі. У цій статті ви дізнаєтеся, як разархивировать заархівований документ.
Інструкція
1
Встановіть на комп'ютер WinRar, якщо він до цих пір не установлен.Затем зайдіть в папку, в якій знаходиться ваш заархівований файл. Клацніть на ньому правою кнопкою миші і в випадаючому контекстному меню вкажіть пункт «Витягнути в поточну папку».
2
Якщо архів при створенні ні запаролено, він розпакується відразу. Якщо при створенні було задане пароль на розпакування, з'явиться віконце, в якому цей пароль потрібно ввести і натиснути ОК, після чого розпакування продовжиться. Ваш файл з'явиться в тій же папці, де знаходиться архів.
3
Іноді з розпакуванням архіву виникають проблеми - програма видає помилку про те, що file is corrupted (файл пошкоджений). Зазвичай користувачі видаляють такі архіви, не підозрюючи, що їх можна спробувати восстановіть.Откройте WinRar і відкрийте в програмі папку, в якій лежить пошкоджений архів. Виберіть архів, а потім натисніть на іконку, яка зображує аптечку.
4
Відкриється віконце відновлення архіву. Вкажіть, в яку папку зберегти виправлений архів, і поставте галочку на типі архіву RAR. Натисніть ОК - почнеться відновлення архіву.
5
Після закінчення відновлення архів збережеться з позначкою fixed (виправлено). Ви можете видалити оригінальний пошкоджений архів, а можете залишити його як є, користуючись новим виправленим файлом.
6
Щоб уникнути плутанини, замініть старий архів на новий в папці оригіналу, а потім знову спробуйте витягти файли в поточну папку.