Як створити кілька облікових записів.

Коли одним комп'ютером користуються декілька домочадців або співробітників, дуже зручно для входу в систему використовувати декілька облікових записів - свою для кожного користувача.
Інструкція
1
Припустимо, що на вашому комп'ютері вже створена одна обліковий запис користувача. Але для зручності всіх членів сім'ї або співробітників офісу вам необхідно, щоб кожен з них міг входити в систему під своїм логіном і паролем, тим самим не заважаючи іншому користувачеві, що не засмічуючи простір робочого столу своїми ярликами і т.д. Створення декількох облікових записів , кожної зі своїм ім'ям, не складе ніякої складності.
2
Розглянемо порядок дій в найбільш популярних зараз операційних системах Windows XP і Windows 2007.Первим справою вам знадобиться увійти в меню «Пуск», вибрати пункт «Панель управління» і, в віконці клікнути два рази мишею по рядку «Облікові записи користувачів ». Далі, якшо мишею по рядку «Створення облікового запису», вписати ім'я для нового облікового запису в прямокутник в розпочатому перед вами віконці. Потім, натиснувши кнопку «Далі», вибрати тип облікового запису та клікнути кнопку «Створити обліковий запис» .Повторів вищеописаний алгоритм, ви зможете створити ще один обліковий запис з іншим ім'ям для іншого користувача, і так далі - стільки, скільки записів вам необхідно.
3
Якщо виникне необхідність внести зміни до облікового запису користувача, в вікні «Облікові записи користувачів» клікніть рядок «Зміна облікового запису». У віконці клікніть по запису, яку міняєте, і потім виберіть із запропонованих дій то, яке хочете зробити з записом: змінити ім'я, зображення, тип запису, створити пароль і т.д.
Корисна порада
В меню «Облікові записи користувачів» окрім облікових записів «Адміністратор» і «Обмежена запис» також є обліковий запис під назвою «Гість» .Учетная запис «Гість» може бути включена для тих користувачів, у яких немає свого облікового записи. Так звані «Гості» зможуть входити в систему за допомогою цього запису. При цьому захищені паролем папки, файли і параметри інших користувачів не будуть видні користувачам-гостям.