Як поєднати зал з кухнею. проекти суміщення великої кімнати та кухні.

В даний час, коли в моду міцно увійшли квартири-студії, де житловий простір не ділиться на зони, а являє собою єдине ціле, особливої популярності набув інтер'єр, в якому зал суміщений з кухнею. Так само даний тип інтер'єру відмінно підходить для квартир в новобудовах.
Вам знадобиться
  • - дизайн-проект, затверджений в органах БТІ;
  • - оздоблювальні матеріали;
  • - освітлювальні прилади;
  • - меблі.
Інструкція
1
Ретельно продумайте і складіть проект інтер'єру. Якщо для об'єднання зал а з кухнею потрібно перепланування, обов'язково затвердите новий план квартири у відповідних органах муніципалітету - бюро технічної інвентаризації.
2
Придбайте всі необхідні для оздоблення стін, підлоги і стелі матеріали, а так само додаткові аксесуари, якщо вони передбачені в дизайн-проекті.
3
Розмежуйте зону приготування їжі від зони відпочинку, як зазначено в проекті інтер'єру.
4
Постеліть підлогове покриття в обох зонах. Для зал а і кухні найкращим варіантом буде ламінат. У зоні знаходження плити і мийки рекомендується покласти кахельну плитку.
5
Оформіть стіни оздоблювальними матеріалами. Використовуйте фарбу або шпалери пастельних тонів. Підбирайте матеріали, різні за фактурою, щоб візуально розмежувати дві зони.
6
Встановіть меблі на місця, заявлені в дизайн-проекті. Меблі в обох зонах повинна гармоніювати по загальній стилістиці. Не захаращуйте меблями зону відпочинку, залиште якомога більше вільного простору.
7
Приділіть особливу увагу висвітленню. В даний час самими ефектними і практичними є підвісні стелі з вбудованими освітлювальними елементами.
8
Оформляйте вікна згідно з проектом інтер'єру. Не забороняється застосування різних матеріалів для зал а й кухні.
9
Завершіть оформлення різними аксесуарами, такими як: картини, панно, статуетки та іншими декоративними елементами.
Зверніть увагу
Якщо у вас невеликий зал, маленька кухня, але велика родина, то даний варіант суміщення не дасть бажаного результату і виявиться марним, оскільки часте приготування їжі та пов'язані з нею звуки і запахи будуть перешкоджати відпочинку і затишку, який повинен бути в залі.
Корисна порада
Створення спільного інтер'єру залу та кухні - непросте завдання і краще всього довірити її професіоналам. Замовте готовий інтер'єр-проект або запросіть дизайнера.