Як знайти загублений телефон. Як знайти телефон при втраті.

Втратити телефон може кожен, а разом з ним і величезна кількість контактів друзів і знайомих, фотографії, улюблену музику. Ситуація не з приємних. Які ж дії можна зробити з його пошуку?
Інструкція
1
Пам'ятайте, що у кожного телефон а є свій особистий номер IMEI. Коли апарат підключений до мережі через сім-карту, оператор, який обслуговує абонента, бачить цей номер постійно. Крім даних абонента, які заносяться в базу даних при укладанні договору на надання послуг стільникового зв'язку або купівлі телефон а, оператор бачить точне місце розташування особи, у якої знаходиться мобільник. Можна дізнатися аж до метра, де знаходиться людина з вашим телефон ом, а також відстежити всі його пересування. Якщо ви не можете додзвонитися на загублений телефон , то сміливо звертайтеся в поліцію із заявою. Правоохоронні органи зобов'язані вам допомогти, відстеживши і повернувши телефон .
2
Не користуйтесь програмами, які визначають місце знаходження абонента. Таких багато на сторінках інтернету. Але їх похибка настільки велика, що, повертаючи свій телефон , ви ризикуєте потрапити в делікатну ситуацію. Багато програм не працюю зовсім.
3
Якщо ви виявили втрату телефон а відразу ж, то опитаєте оточуючих вас людей і перехожих. Може бути, вони підібрали ваш телефон і хочуть повернути, тільки не знають, кому. Якщо ви власник недорогої моделі стільникового, то швидше за все, вам його віддадуть за «спасибі» і привітну посмішку. Якщо ж телефон коштує дорого, то шанси значно зменшуються. Знахідку попросту залишать собі або перепродадуть в найближчу скупку старих стільникових.
4
Якщо ви втратили телефон не в людному місці (метро, автобус), а, скажімо, в офісі або під'їзді, то спробуйте повісити оголошення про втрату. Можна пообіцяти винагороду. Сума винагороди залежить від того, наскільки телефон вам доріг. Якщо в ньому знаходилася безцінна для вас інформація, то нагорода повинна бути вище, ніж вартість вашої моделі телефон а. Людині, яка знайшла вашу трубку, буде вигідно її вам повернути і заробити грошей.