Як зробити дошку візуалізації. дошка бажань своїми руками.

Якщо у вас є мрія, і ви, у що б то не стало, хочете її здійснити, то дошка візуалізації може вам надати велику послугу, оскільки дозволяє сформувати її виразний і ясний образ, направляючи і фокусуючи вашу енергію на її реалізацію.
Інструкція
1
Маючи чітке уявлення про те, чого ви хочете досягти, ви тим самим задіюєте ваші внутрішні резерви, приблизно також, як при складанні замовлення по каталогу. Вчення фен-шуй рекомендує виготовити плакат з дев'яти секторів, що охоплюють всі сторони життя. Проте ні кількість і ні послідовність розташування секторів не мають вирішального значення. Головне - ваше устремління досягти виконання мрії.
2
Починайте себе налаштовувати, заповнюючи візуальними образами обраних цілей, кожен сектор. При цьому на фотографіях має бути зображено ваше позитивний настрій, бажано в супроводі відповідних коментарів і елементів.
3
Категорично не варто копіювати нав'язані мрії близьких вам людей, оскільки вирішується саме ваша доля. Отже, в центральному секторі кола розташуйте розділ «Я, моє тіло і душа». Його слід заповнити фотографіями щасливих моментів вашого життя в оточенні з тим, про що ви пристрасно мрієте - новому будинку, автомобілі, офісі вашої майбутньої фірми.
4
Кожен сектор, навколишній вашу мрію, ретельно опрацювати. Використовувати слід виключно життєстверджуючі композиції, з якими ви неодмінно повинні себе асоціювати.
5
Для початку не варто визначати собі глобальних цілей. Почніть з того, що вам по плечу і після досягнення цього йдіть далі, фіксуючи успіх у вигляді ваших зображень. Якщо все вийшло, як задумано, значить, дошка працює.
6
Прагніть до того, щоб зображення відображало ситуацію, як ніби вона вже реально існує. Повністю виключіть небажані і негативні моменти і акцентуйте своє бажання саме на результаті.
7
Не варто забувати про коментарі до зображень, які повинні носити затверджує характер типу: «Я всього доб'юся легко і без зусиль» з додаванням однієї із символів нескінченності - Христа, Будди, сяючого сонця і т.д.