Як бинтувати кисть.

Спортсмени - люди, які особливо схильні до різних травм, розтягувань і вивихів. Доводиться ретельно стежити за всіма своїми дії, захищаючи руки і ноги від переломів. В іншому випадку спортсмен ризикує закінчити свою кар'єру завчасно. Прекрасним способом захистити здоров'я є бинти.
Інструкція
1
Все боксери в своєму арсеналі мають спеціальні бинти, які дозволяють спортсменам охороняти суглоби кисті від різних пошкоджень і травм. Зверніть вашу увагу на те, що бинтувати кисть їм доводиться постійно: на тренуваннях, спарингах і змаганнях.
2
При бинтування кистей ретельно дотримуйте кілька простих правил: бинтах кисті самостійно. Це дозволить вам відчути щільність пов'язки.
3
не перетягуйте кисть занадто туго або занадто слабо. У першому випадку рука буде німіти, а в другому це призведе до сповзання пов'язки. Звичайно ж, це може вплинути на результат бою.
4
Що стосується функцій, які бере на себе бинтування кисті, то можна виділити кілька моментів. По-перше, бинт грає роль амортизатора, зменшуючи навантаження на зв'язки. По-друге, пов'язка дозволяє боксерської рукавичці краще сидіти на руці. По-третє, використовувані бинти вбирають проступающий піт, тим самим збільшуючи термін служби рукавичок.
5
Тепер необхідно обговорити кілька моментів, які зачіпають бинтування кисті. Для цього використовуйте бавовняний бинт, розмір якого становить 4-5 сантиметрів завширшки і 3-4 метра в довжину. Для зручності купите бинт, який ще при виробництві постачають липучкою і петлею для великого пальця. Зверніть вашу увагу на те, що спортсменам не варто використовувати еластичні бинти, які можуть призвести до застою крові.
6
Найпростішим способом накласти таку пов'язку є бинтування без пальців. Для цього закріпіть на великому пальці петлю і пропустіть бинт по тильній стороні руки. Тепер починайте бинтувати саму кисть . Після декількох обертів навколо руки забинтуйте великий палець. Це дозволить пов'язці триматися довше. Потім продовжуйте обгортати бинтом навколо кисті (починайте з тильного боку), пройдіть кілька разів навколо долоні, знову перейдіть на руку. Для того, щоб закріпити бинт, використовуйте липучку.