Як накачати великі ікри. Як зробити ікри більше за місяць.

Все люди, охочі накачати м'язи, приділяють увагу біцепсам і трицепсам, а також пресу. Однак про розмір литок вони починають замислюватися тільки коли стає видна диспропорція тіла. Звичайно, ви з самого народження можете відрізнятися добре розвиненими литками. А ось накачати їх досить складно.
Інструкція
1
Перед початком тренувань визначите для себе, якого розміру ікри вас влаштують. Тепер залишається лише слідувати певній методиці, терпляче і покірливо виконуючи всі вправи. Зверніть увагу на те, що ця частина тіла розвивається дуже повільно. Однак навіть незначні зміни можуть зробити ваш зовнішній вигляд більш ефектним.
2
На сьогоднішній день ідеальними литками вважаються ті, які починаються з маленького коліна, закінчуються внизу вузької щиколоткою і за формою нагадують алмаз. Якщо дивитися ззаду на таку ногу, можна побачити дві розділені м'язи. Слідуйте наступній програмі і вже через кілька місяців зможете побачити приголомшливий результат.
3
Почніть заняття з декількох вправ на тиждень. Для досягнення ефективнішого результату складіть розклад. Як приклад можна привести наступне: 1 день - найважча тренування; 2 день - розтяжка м'язів, невелика вага для тренування; 3 день - відпочинок.
4
Повторюючи цей цикл на протязі декількох місяців, ви накачаєте ікри . Не старайтесь тренуватися щодня, адже в результаті ви будете занадто втомленими. Отже, в перший день виконуйте підйом на носочки стоячи, коли шкарпетки дивляться в сторони, усередину і прямо (приблизно по 8-10 разів). Потім зробіть цю вправу 10 разів з положення сидячи.
5
На другий день дайте м'язам трохи відпочити. Це дозволить всім непотрібним речовинам вийти з них. Але при цьому ні в якому разі не кидайте тренування. Прекрасним рішенням в даній ситуації стануть вправи на розтяжку.
6
Тепер дайте вашому тілу одноденний відпочинок. На четвертий день знову вдамося до великих навантажень. Як тільки ви відчуєте, що всі вправи виконуються легко, збільште кількість підходів. Не робіть великих перерв - тільки так можна добитися поставленої мети.