Як вибрати настінний газовий котел.

Головне місце в системі опалення займає котел . Це справжнє серце всієї системи теплопостачання. При виборі настінних газових котлів враховуються не тільки професійні характеристики, але і дизайн. Їх підбирають відповідно до інтер'єру.
Інструкція
1
Настінні газові котли підрозділяються на одно- і двоконтурні. Завдання одноконтурних - опалювати приміщення. Двоконтурні не тільки відповідають за тепло, а й дають можливість користуватися гарячою водою.
2
Настінні газові котли мають відкриту або закриту камеру згоряння. Принцип роботи котлів з відкритою камерою згоряння полягає в тому, що забір повітря відбувається з приміщення, де встановлений котел . Відпрацьовані гази потрапляють в димар. Якщо димар відсутня, вибір слід зупинити на казані з закритою камерою згоряння.
3
Котли з закритою камерою згоряння мають масу переваг. Вони оснащені спеціальною системою димовидалення, завдяки якій не відбувається спалювання кисню в приміщенні. Крім того, для роботи цих пристроїв не потрібен додатковий приплив повітря.
4
Роботою котла дозволяє управляти автоматика. Може бути встановлена потрібна температура в потрібному приміщенні. Якщо у вас встановлений «тепла підлога», його температурою так само можна керувати за допомогою котла.
5
Настінні газові котли оснащені блоком автоматичного запалювання. Так, газовий котел відключається, коли газ перестає надходити і включається при його включенні. Агрегат самостійно контролює полум'я, тягу, а також нагрів теплоносія.
6
При виборі газового котла зверніть увагу на його потужність. Тут все індивідуально, і правильно визначитися допоможуть менеджери-консультанти. Також важливо вирішити питання про продуктивність котла з гарячого водопостачання.
7
Настінні газові котли не втрачають працездатності практично при будь-якому діапазоні тиску газу. Крім того, всі вони оснащені системою управління потужністю пальника. Зміна потужності пальника відбувається плавно, в діапазоні 37 - 100%. Це дозволяє знизити утворення накипу в теплообміннику і підвищити легкість експлуатації.