Як відпочити весело.

Канікули, відпустка або звичайні вихідні хочеться провести безтурботно і весело. Щоб і спогади залишилися яскраві, і вражень вистачило надовго. Краще всіх відпочиває, безперечно, той, хто веде активний спосіб життя і вміє організувати цікаве проведення часу для себе і своїх близьких. Існує безліч способів чудово розслабитися веселій компанії дорослих і дітей.
Інструкція
1
Вирушаючи в ліс, обов'язково захопіть з собою м'яч, з ним можна влаштувати безліч захоплюючих ігор для різновікової публіки. Користь від подібних звеселянь величезна. Тут і зміцнення здоров'я, і отримання позитивних емоцій, і зближення дітей та батьків в процесі спільної діяльності. Навіть звичайний футбол або волейбол доставляє дітям багато радості, а вже якщо ви затіє командні змагання, тут азарту й захвату малечі не буде меж.
2
Проведете веселі естафети за участю дітей та дорослих. Для цього знайдіть рівну лісову галявинка або зелений лужок, розділитеся на дві групи з однаковою кількістю учасників. Позначте місце старту і фініш. Етапів естафети може бути безліч. Спробуйте бігати боком, стрибати, пересуватися рачки, затиснувши м'ячик між колінами. Придумайте і сконструюйте смугу перешкод, яка передбачатиме проходження по колоді, перестрибування через пеньок або натягнуту мотузку.
3
Якщо число відпочиваючих не дозволяє вам позмагатися, то можете просто-напросто пограти в рухливі ігри. Приміром, в квача, в хованки, в догонялки. А з малюками в «кішки-мишки», струмочок або чехарду.
4
Приготуйте смачне частування, включивши в ваше меню шашлики, запечені на багатті сосиски і картоплю. Після такого обіду чи вечері посидьте біля багаття всією чесною компанією, згадайте і чиніть кілька всіма улюблених пісень під гітару. Пограйте в спокійні ігри, такі як «зіпсований телефон», «колечко», «садівника». Напевно ви ще не забули нехитрі слова, що супроводжують цю забаву: «Я садівником народився, не на жарт розсердився ...»
5
У спекотну погоду повеселитесь у водойми, поваляйтесь на пляжі, викупайтеся, побудуйте разом з дітворою замки і траншеї з піску. А перед відходом додому влаштуйте швидкісне взування. Для цього намалюйте на піску коло радіусом близько 3 метрів. Покладіть взуття всіх учасників в його центр і перемішайте. По сигналу «взування почали!» Відіграють повинні спрямуватися в коло, і, знайшовши своє взуття, одягнути її. Гарний настрій вам гарантовано.